Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2021/2022

 

 

 

    Gratulujemy naszej uczennicy - Soni Hunin, z klasy VII a, zdobycia wyróżnienia w III etapie Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”. Sonia na konkurs przygotowała prezentację pt. „Szukam słowa. Zawód: pisarka”.
Konkurs polegał na przedstawieniu przez uczennicę zawodu w wybranej formie. Sonia w drugim etapie - finałowym, zaprezentowała swoją pracę w formie wypowiedzi ustnej na spotkaniu z Kapitułą Konkursu, a w dniu 2 czerwca 2022 r. odbyła się Gala Finałowa, podczas której zdobyła wspaniałe nagrody.
    Cieszymy się z sukcesu Soni i serdecznie gratulujemy.

K. Jurys

 

 

 

   

 Mamy przyjemność poinformować, że pod koniec maja w naszej szkole gościł po raz pierwszy Teatrzyk Angielski z serią „Przedstawień Londyńskich” dla klas młodszych. Nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję oglądać spektakl teatralny wystawiany w całości w języku angielskim! 
Oprócz dobrej zabawy, była to dla nich szansa na sprawdzenie swoich umiejętności językowych w realnym życiu  

Katarzyna Kudlik

 

 

 

4 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszej Paradzie Syrenki Warszawskiej.

Co to było za wydarzenie!

Nasi najmłodsi uczniowie z klasy IA i IB prezentowali naszą piękną Syrenkę w pochodzie na  Karkowskim Przedmieściu, reprezentując dzielnicę Białołękę.

W kolorowym korowodzie nie mogło zabraknąć również syrenek wykonanych przez inne dzielnice Warszawy, które zachwycały swoim wykonaniem. Na trasie pochodu można było posłuchać muzyki oraz podziwiać zabytkowe pojazdy.

Nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy podążali za Syrenką pozdrawiając ludzi podziwiających korowód.

Jedno jest pewne, jak śpiewała w dniu parady Kalina Levska "Każdy z Was to Sawa, każdy z Was to Wars" - udowodniliście to w 100%!

Bardzo dziękujemy za możliwość reprezentowania dzielnicy w tym ważnym dniu dla Warszawy. A największe podziękowania składamy naszej wspaniałej nauczycielce - Pani Annie Kossakowskiej, która wraz z uczniami zaprojektowała i wykonała bez wątpienia naszą najpiękniejszą Syrenkę! :)

 

 Barbara Borgosz-Michniuk

 Agnieszka Majewska

Iwona Miechowiecka