Dnia 17.01.2020 r. z całą klasą wybraliśmy się na wycieczkę do Pułtuska. O godzinie 7:45 wraz z innymi klasami (4a i 5b) poszliśmy na miejsce zbiórki. Około godziny 8:00 nasza podróż się rozpoczęła. Gdy zajęliśmy swoje miejsca w autokarze, z wielkim uśmiechem na twarzy przywitała nas Pani przewodnik. Podróż minęła szybko i wszyscy byli z niej zadowoleni. Gdy już dotarliśmy na miejsce, rzuciła nam się w oczy sympatyczna Pani. Jak się okazało, mieliśmy z nią lekcję na temat kulturalnego spożywania posiłków. Nauczyliśmy się wielu mądrych rzeczy. Teraz wiemy, co robiliśmy źle i powinniśmy to poprawić, a co robimy dobrze. Po zajęciach Pani zrobiła nam mini test.
 
 

 

 

 

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Informujemy i zapraszamy do udziału w Salonie Liceów Perspektywy 2020 w Pałacu Kultury i Nauki.

Serdecznie zapraszamy w dniach 6-7 marca 2020 (9.00-17.00) do PKiN 8-klasistów, ich rodziców i wychowawców na spotkania z interesującymi liceami, z ekspertami, na wykłady na temat egzaminu kończącego szkołę podstawową. Jesteśmy przekonani, że Salon  znakomicie ułatwi 8-klasistom wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. To ważne dla uczniów i dla rodziców.

Wszyscy uczestnicy Salonu otrzymają (bezpłatnie!) specjalnie przygotowaną dla nich publikację: Informator dla 8-klasistów 2020, z pełną prezentacją oferty edukacyjnej liceów i techników Warszawy i Mazowsza na rok szkolny 2020/21.

Szkolny doradca zawodowy zarezerwował dla ósmoklasistów udział w wykładach w dniu 6 marca 2020 r. na temat Egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, z matematyki i z języka obcego. Poza tym uczniowie będą mogli odwiedzić stoiska liceów, które ich interesują, by porozmawiać z uczniami tych szkół, a także z doradcami zawodowymi.

Uczniowie klas siódmych również mogą w piątek 6 marca lub w sobotę 7 marca (w godzinach 9.00-17.00) odwiedzić stoiska liceów, które ich interesują i porozmawiać z uczniami tych szkół, a także z doradcami zawodowymi.

Szczegółowe informacje oraz Program wydarzeń:

http://salon.perspektywy.pl/2020/pdfy/warszawski-salon-liceow-2020.pdf

http://salon.perspektywy.pl/2020/warszawski-salon-liceow

http://salon.perspektywy.pl/2020/program-wsl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Dni otwarte w warszawskich szkołach ponadpodstawowych

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz Rodziców na spotkania informacyjne w warszawskich szkołach ponadpodstawowych.

 

Terminy dni otwartych w Szkołach Ponadpodstawowych:

:https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ79Axl7Nn1qdK2QVNgaRHvMEexS2PV6...)

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo Rodzice,

uprzejmie informujemy, że dnia 02.03.2020 r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej odbedzie się zebranie informacyjne dla rodziców przyszłorocznych klas I i oddziałów przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Samorząd uczniowski ogłasza Konkurs na Najśmieszniejsze zdjęcia z ferii.

Już niebawem zaczynają się ferie i każdy z Was będzie miał różne śmieszne sytuacje na feriach zimowych. Upamiętnijcie je na zdjęciach i zgłoś się do konkursu.
Zdjęcia można przynosić do 6 marca do opiekunów samorządu uczniowskiego:
Michała Jeżewskiego, Piotra Strefnera oraz Beaty Bartczak.
 
Samorząd uczniowski