Program Lato w Mieście w Dzielnicy Białołęka

Drodzy Rodzice,

informujemy, że nasza szkoła nie prowadzi akcji "Lato w Mieście 2017".

Poniżej przedstawiamy wykaz szkół podstawowych Dzielnicy Białołęka, w których zostaną zorganizowane Wakacyjne Punkty Edukacyjne podczas programu "Lato w Mieście 2017".

WAKACYJNE PLACÓWKI EDUKACYJNE PROGRAMU
LATO W MIEŚCIE 2017

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR”

Zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” 2017. Uczniowie naszej szkoły uzyskali jedne z najlepszych wyników w historii udziału w tym konkursie. Dwóch uczniów otrzymało nagrody za bardzo dobry wynik i czterech uczniów wyróżnienia. Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (liceów, techników i zasadniczych szkół zawodowych).

Uczniowie nagrodzeni:

1. Marta Piraszewska klasa VI b 140 pkt wynik bardzo dobry.

2. Dominik Grochowski klasa IV c 111,25 pkt wynik bardzo dobry.

3. Kinga Deptuła klasa III c 82,50 pkt wyróżnienie.

4. Tomasz Półkoszek klasa VI b 132 pkt wyróżnienie.

5. Stanisłav Hulidov klasa VI a 125 pkt wyróżnienie.

6. Wiktor Bińkowski klasa VI b 117,50 pkt wyróżnienie.

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO PUCHACZ PIOTR

11 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole  Konkurs Matematyczny „Puchacz Piotr” dla uczniów klas I – III, organizowany przez „MathRiders” pod Patronatem Honorowym Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Celem konkursu jest popularyzacja matematyki i stworzenie możliwości wykazania się uzdolnieniami matematycznymi oraz umiejętnością logicznego myślenia.
Do konkursu przystąpiło 35 uczniów z klas I-III.

W maju otrzymaliśmy wyniki zmagań naszych matematyków.
Z ogromną radością informuję, że uczniowie:

Natasza Siemek z kl. 2a
Ryszard Korzeniewski z kl.2a
Piotr Nużyński z kl. 2b

zakwalifikowali się do następnego etapu konkursu, który odbędzie się dnia 29 maja w CN MathRiders Białołęka.