Olimpiada języka angielskiego Olimpus i Olimpusek

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w olimpiadzie języka angielskiego Olimpus, która odbędzie się 10.01.2018 r. Olimpiada będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których tylko jedna odpowiedź może być poprawna. Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca 8,50 zł do nauczyciela języka angielskiego. Zgłoszenia przyjmujemy do 8.01.2018 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUSEK uczniów z klas 2-3, która odbędzie się 9.01.2018 r..

Bezpłatne zajęcia

Szkoła Podstawowa nr 110 wraz z Urzędem Dzielnicy Warszawa
Białołęka serdecznie zaprasza dzieci szkół białołęckich klas II - VIII
na bezpłatne zajęcia ,,Dzieci grają w szachy SP 110”
w ramach budżetu partycypacyjnego.

Zajęcia prowadzone będą w okresie luty – czerwiec  oraz wrzesień – grudzień 2018 r. w 3 grupach liczących 8 - 15 osób (1 grupa początkująca: uczniowie klas II-IV, 2 grupa początkująca: uczniowie klas V-VIII oraz 3 grupa średniozaawansowana: uczniowie klas II-VIII).

W każdym okresie jedna grupa ma 12 zajęć trwających 60 min., w tym na ostatnich zajęciach jest przeprowadzany turniej szachowy.

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnego trenera Polskiego Związku Szachowego, sędziego, nauczyciela z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Kwalifikacje do grupy średniozaawansowanej odbędą się na podstawie testu wstępnego, który zostanie przeprowadzony 29 stycznia 2018 o godz. 16.00 w SP 110.

Boże Narodzenie 2017

W czasie Świąt Bożego Narodzenia zgłębiamy tajemnicę
przyjścia na świat Zbawiciela, dając świadectwo iż każdy z nas
może czynić drugiemu dobro, obdarzać miłością i radością.

Niechaj tegoroczne Święta otacza aura rodzinnego ciepła,
betlejemskiego blasku i śnieżnego szaleństwa.
Cudownych, magicznych, pełnych spokoju ducha
Świat Bożego Narodzenia
oraz bogatego i szczęśliwego Nowego Roku