Konkurs plastyczny „By się czytać chciało zakładkę zrób wspaniałą”

W ramach projektu „Tajemnice książki, czyli podróże po literaturze” zapraszam uczniów klas I – III  do wzięcia udziału w konkursie „By się czytać chciało zakładkę zrób wspaniałą”.

Zakładka powinna być wykonana samodzielnie w dowolnej technice plastycznej.

Prace konkursowe należy dostarczyć do  biblioteki szkolnej najpóźniej do 24 listopada 2017r.

Prace złożone po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przez jury.

Każdy uczestnik może zgłosić wyłącznie jedną pracę.

Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawce w bibliotece szkolnej.

Konkurs na wywiad „Co czytałem/łam gdy miałem naście lat?”

W ramach projektu „Tajemnice książki, czyli podróże po literaturze” zapraszam uczniów klas III  - VI do przeprowadzenia wywiadu z rodzicami lub dziadkami na temat  „Co czytałem/łam gdy miałem naście lat?”. Wywiad musi być w formie pisemnej i zawierać co najmniej 5, a nie więcej niż 10 pytań. Wywiady należy dostarczyć do nauczycieli jęz. polskiego lub nauczyciela bibliotekarza do 24 listopada 2017 r. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej.

Szkolny konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości".

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce patriotycznej nawiązującej do Narodowego Święta Niepodległości.

Praca przekazana na konkurs musi być wykonana samodzielnie przez autora w dowolnej dwuwymiarowej technice plastycznej (nie może być wykonana z zastosowaniem technik przestrzennych). Format prac to A3 lub A4.

Prace konkursowe należy przekazać nauczycielowi plastyki - Magdalenie Wrzesińskiej do dnia 17.11.2017 r.

Regulamin konkursu: pobierz