Sukces w Dzielnicowym Konkursie Historycznym

Szanowni Państwo,

informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Historycznego Konkursu Dzielnicowego „MAKIETA BITWY POD BIAŁOŁĘKĄ” 24-25 lutego 1831 roku.

Konkurs polegał na wykonaniu makiety historycznej ukazującej Bitwę pod Białołęką w 1831 r.

Kryteria oceny:

• zgodność historyczna
  • nasycenie szczegółami
  • kompozycja
  • ogólna estetyka pracy
  • pracochłonność.

II miejsce w dzielnicy zajęli:

Klaudia Niebrzegowska klasa Vb
Rafał Derecki klasa Vb
Patryk Lewandowski klasa Vb

Gratulujemy!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX

W dniu 28.02.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. Konkurs cieszył się ogromną popularnością.

Wyniki uczestników kwalifikowane są do kategorii laureatów, bardzo dobrych i dobrych. Definicję laureata formułuje organizator krajowy konkursu. Przedziały punktowe określające wyniki bardzo dobre i dobre ustalane są z wykorzystaniem skali staninowej stosowanej oddzielnie do każdej grupy wiekowej (klasy). Wyniki bardzo dobre obejmują uczestników należących do stanina dziewiątego, wyniki dobre obejmują uczestników należących do stanina ósmego.

Z radością pragniemy poinformować, że w kategorii klas trzecich  nasz uczeń Tristan Witeńko osiągnął wynik dobry.

Serdecznie gratulujemy!

Piknik rodzinny w SP110

Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny, który odbędzie w sobotę 3 czerwca. Zaczynamy o godzinie 9:00. W programie wiele ciekawych stoisk przygotowanych przez partnerów i sponsorów oraz mnóstwo atrakcji, m.in.:

• Turniej tenisa stołowego
  • Tory przeszkód
  • Turniej przeciągania liny – Stowarzyszenie Razem dla Białołęki
  • Bieg sponsorowany
  • Budowanie największego zamku z kartonu ze SmurfitKappa – fabryka opakowań
  • Dmuchaniec
  • Wata cukrowa, popcorn, świeże owoce, kiełbaski z grilla, ciasta, przekąski, napoje
  • Malowani buziek, skręcanie balonów
  • Loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami