Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY - WYNIKI

Dnia 6 marca  w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu dzielnicowego English is Easy. W eliminacjach wzięli udział uczniowie klas II i III.

Wiktoria Bochenek kl. 3
Jan Budnicki kl. 3
Bartek Kowalski kl. 3
Franciszek Siekaczyński kl. 3
Cezary Szczepaniak kl. 3
Karolina Wacławczyk kl. 3
Paweł Dusza kl. 2
Aleksandra Woźniak kl. 2
Tomasz Kiedrzyński  kl. 2
Hubert Piegat kl. 2
Wiktoria Lewandowska kl. 2

Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi ich stan wiedzy z j. angielskiego  w dziedzinie hobbies, family&friends, free time, sport, toys, parts of the body, food , colours, numbers, animals.

Postępowanie rekrutacyjne do oddziałów dwujęzycznych

Szanowni Państwo Rodzice,

uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Biura Edukacji ukazał się harmonogram działań KANDYDATA szkoły podstawowej w elektronicznej rekrutacji do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2018/2019 (pobierz).

Konkurs z języka angielskiego

Uczniów klas 4-6 zapraszamy do wzięcia udziału w dzielnicowym konkursie „Mistrz Gramatyki Języka Angielskiego”. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

1. Etap szkolny – 13.04.2018 r.
2. Finał – 25.04.2018 r.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:
1. Klasy IV i V
2. Klasy VI i VII

Zakres materiału obejmuje zadania z podstawy programowej z języka angielskiego drugiego etapu kształcenia o podwyższonym stopniu trudności.

Czas przewidziany na rozwiązanie zadań w etapie szkolnym to 45 minut.