Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

15 listopada 2017 roku o godzinie 9.00 odbędzie się szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. Uczniowie będą przygotowywani do konkursu na zajęciach rozwijających zainteresowania polonistyczne.

TEMAT PRZEWODNI KONKURSU: Przekraczając granice wyobraźni.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://www.konkursy.mscdn.eu

KONKURS ZESPOŁOWY „PRZYJAŹŃ”

Konkurs zespołowy „Przyjaźń” jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Zadaniem konkursu jest zobrazowanie hasła „Przyjaźń” za pomocą zdjęcia, obrazu, tekstu lub dźwięku. Uczestnicy mogą przygotować fotografię, krótki film, reportaż prasowy, okładkę do gazety, wywiad radiowy, czy słuchowisko.

Hasło przewodnie konkursu brzmi:
W grupie siła! Pokażcie czym dla WAS jest przyjaźń!

Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Muszą być podpisane.

Powinny zawierać:
- nazwę grupy/klasy/zespołu konkursowego,
- nazwę gminy, w której znajduje się szkoła,
- nazwę i adres szkoły,
- imię i nazwisko prowadzącego (wychowawca klasy, pedagog szkolny).

Prace należy nadsyłać pod adres...

Rada Rodziców ZAPRASZA

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 110 zaprasza Wszystkich do zapoznania się ze zmianami w sekcji "Dla rodziców" - zakładka "Rada rodziców".