Aktualności

„Bezpieczeństwo drogowe na grafice komputerowej”
„Bezpieczeństwo drogowe na grafice komputerowej”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas VII do wzięcie udziału w konkursie w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt. „Bezpieczeństwo drogowe na grafice komputerowej”, organizowanym przez Województwo Mazowieckie we współpracy z Mazowiecką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem konkursu jest:
1) aktywizacja młodzieży z terenu Mazowsza w zakresie:
– promowania dobrych nawyków uczestników ruchu drogowego,
– podnoszenia bezpieczeństwa ruchu drogowego,
– popularyzacji wiedzy o procesie zdobywania uprawnień do kierowania pojazdami;
2) podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i przepisów prawa regulujących tę dziedzinę.

Konkurs polega na przygotowaniu w wersji elektronicznej projektu graficznego – plakatu, który będzie związany z tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podręczniki
Podręczniki

Szanowni Państwo Rodzice
Uprzejmie informujemy, iż od tego roku szkolnego decyzją Rady m.st. Warszawy kwota zwrotu za zniszczone lub niezwrócone podręczniki lub materiały zakupione w ramach dotacji docelowej będą wpłacane na wydzielony rachunek szkoły, a nie jak dotychczas na rachunek dochodów miasta.

Rachunek Szkoły Podstawowej nr 110

82 1030 1508 0000 0005 50174057

W rachunku należy podać informację – „za zniszczone podręczniki,  imię i nazwisko ucznia oraz klasę”.

 

Zaproszenie na piknik z atrakcjami w harcerskim stylu
Zaproszenie na piknik z atrakcjami w harcerskim stylu

Szanowni Państwo!

w imieniu jednostki harcerskiej serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów do wzięcia udziału w  drugim „Lokalnym Pikniku z Atrakcjami w Harcerskim Stylu” organizowanym w ramach Budżetu Partycypacyjnego, który odbędzie się 22. września 2018 r., w godzinach 10:00 – 15:00 w Domu Harcerskim przy ul. Ambaras 12.

W programie przewidziane jest wiele ciekawych atrakcji takich jak:

• Harcerska gra terenowa
• Harcerskie gry i zabawy
• Występ grupy teatralnej
• Konkurs rękodzieła
• Konkurencje sportowe z nagrodami
• Grill
• Stoisko z watą cukrową i popcornem
• i wiele innych!