Aktualności

Zbiórka elektrośmieci
Zbiórka elektrośmieci

W dniach 16.10. – 20.10. we współpracy z firmą REMONDIS Rada Rodziców organizuje zbiórkę zużytych:
- baterii,
- małego AGD,
- sprzętu biurowego (drukarek, skanerów),
- ładowarek,
- telefonów etc.

Baterie wrzucamy do pudełek w holu szkoły, pozostały sprzęt do kosza siatkowego na parkingu szkoły.

Dodatkowo zbieramy listę adresów, skąd bezpłatnie wraz z wyniesieniem firma odbierze zepsute duże AGD (pralki, suszarki bębnowe, lodówki etc.). Na adres mailowy rrsp110@op.pl proszę przesyłać informacje: adres, telefon, rodzaj sprzętu. Po 20.10.2017 firma indywidualnie skontaktuje się i umówi odbiór.

Zbiórka pomoże w uzyskaniu funduszy na zakup materiałów plastycznych potrzebnych w świetlicy. Liczymy na Państwa zaangażowanie.

Konkursy plastyczne
Konkursy plastyczne

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów do udziału w wewnątrzszkolnych konkursach plastycznych:

 

  • „Mój przyjaciel”

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni, zainteresowań plastycznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw tolerancji, akceptacji, wrażliwości i wzajemnej empatii, podkreślenie wartości jaką jest przyjaźń.

  • oraz „W oczach się mieni od kolorów jesieni”.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią, możliwość zaprezentowania i popularyzowania własnej twórczości oraz Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Wysyłamy kartki do Powstańców
Wysyłamy kartki do Powstańców

Nasza szkoła po raz kolejny  wzięła udział w akcji ,,Bohater ON”. Ideą przedsięwzięcia jest wysyłanie okolicznościowych kartek do uczestników Powstania Warszawskiego. Pierwsza taka akcja miała miejsce w 2014r. Ma ona przypominać nam wszystkim o tych, którzy walczyli o wolną Warszawę. Nasi nauczyciele opowiedzieli nam o postawie młodych ludzi, którzy przystąpili do Powstania.