Szkoła Podstawowa Nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie

Aktualności

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów
List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów

Szanowni Państwo Rodzice,
prosimy o zapoznanie się z listem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej dotyczącym kwestii  organizacji naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych.

FINAŁ VII  DZIELNICOWEGO KONKURSU „Białołęka-MOJA MAŁA OJCZYZNA”
FINAŁ VII DZIELNICOWEGO KONKURSU „Białołęka-MOJA MAŁA OJCZYZNA”

15 maja 2018 roku o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 110 przy ulicy Bohaterów 41 odbył się turniej wiedzy o Białołęce dla uczniów klas trzecich.

Pani Dyrektor Grażyna Zając rozpoczęła oficjalną część konkursu od  przemówienia i wręczenia nagród dla laureatów w kategorii klas pierwszych i drugich w konkursie plastycznym. Pani Dyrektor podkreśliła ważność naszej  małej ojczyzny - Białołęki i społeczności lokalnej jaką tworzą pasjonaci i mieszkańcy dzielnicy. Dzieci ze szkół  białołęckich przygotowując się do konkursu zdobywają wiele cennych informacji z dziejów historii ważnych miejsc.

Następnie uczniowie z klas trzecich w trzyosobowych zespołach wzięli udział w Turnieju Wiedzy o dzielnicy.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2018
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2018

W lutym 2018 roku w naszej szkole odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2018 pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz patronatem merytorycznym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Do konkursu przystąpiło 13 uczniów z klas III-VI. W tym roku niestety nikomu nie udało się otrzymać wyróżnienia.

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.