Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy szkolnej!

Serdecznie zapraszamy Dziadków i Rodziców
na przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka,
które odbędzie się dnia 09.02.2018 r. (piątek) o godz.17.00
w sali gimnastycznej.

Wychowawcy świetlicy

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek odbył się
12 stycznia 2018 r.

Pierwsze miejsce przyznano Marii Dubaniewicz z klasy VI a. Na wyróżnienie zasłużyła Marta Herok z klasy V b.

Wszystkim uczniom biorącym  udział  w muzycznych zmaganiach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Paint a song

W naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów klas 1-3 „Paint a song”. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego. Zadaniem dzieci było namalowanie plakatu, który przedstawiałby wybraną piosenkę  z podręcznika do języka angielskiego.  Metoda wykonania plakatu była dowolna. Uczniowie mieli szansę zaprezentować swoje wizje najróżniejszych piosenek z podręcznika.

Osobom nagrodzonym dyplomami gratulujemy, oraz zachęcamy wszystkie dzieci do dalszego uczestnictwa w konkursach i olimpiadach z języka angielskiego.