Aktualności

Wycieczka na Powązki
Wycieczka na Powązki

W dniu 8 listopada 2018 roku, wszystkie klasy 6 naszej szkoły, wyjechały na wycieczkę na Wojskowe oraz Stare Powązki. Na cmentarz dojechaliśmy środkami komunikacji miejskiej.

Wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania
Wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania

W związku z prowadzonymi przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych ogólnopolskimi ćwiczeniami pod kryptonimem RENEGADE-SAREX 18/II, zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego nr 869 z dnia 8.11.2018 r., w dniu 14 listopada br. w godz. 9-14 planowane jest włączenie syren alarmowych i nadanie treningowego sygnału ogłoszenia alarmu, tj. sygnału akustycznego modulowanego w czasie 3 min.

Wycieczka do miejsca pamięci narodowej i Centrum Pieniądza
Wycieczka do miejsca pamięci narodowej i Centrum Pieniądza

We wtorek 30 października cała nasza klasa V d razem z wychowawczynią panią Małgorzatą Składanek wybrała się komunikacją miejską na cmentarz na Tarchominie przy ulicy Mehoffera. Celem wycieczki było odwiedzenie miejsca pamięci narodowej.