Szkoła Podstawowa Nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie

Aktualności

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ  IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO W WARSZAWIE
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KAZIMIERZA JEŻEWSKIEGO W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z dokumentami zawierającymi informacje na temat zasad przetwarzania i ochrony Państwa danych osobowych w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1 (dalej: RODO).

Pobierz:

Zaproszenie na spektakl muzyczny pt. „Szanujmy wspomnienia”
Zaproszenie na spektakl muzyczny pt. „Szanujmy wspomnienia”

 

Wyniki „MKM Kangur”
Wyniki „MKM Kangur”

W marcu 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów z klas  II – VI. W połowie maja ogłoszono wyniki. Miłą niespodzianką jest informacja, że 6 uczniów zostało wyróżnionych. Laureatem konkursu, z maksymalną liczbą punktów został uczeń klasy IIa - Joachim Remiszewski.

W dniu 21 maja 2018 r. uczestniczył wraz z rodzicami i wychowawcą Panią Mariolą Cabaj w uroczystości rozdania nagród na Politechnice Warszawskiej. Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy Vc Dominik Grochowski. Wyróżnienie otrzymali uczniowie: Bartek Dzik z klasy IIa, Ryszard Korzeniewski z III a, Justyna Pieczyńska z IVa oraz Kinga Deptuła z IVb.