Uwaga! Zmiana planu lekcji
Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że od dnia 1 października (poniedziałek) uległ zmianie tygodniowy rozkład zajęć. Uczniowie otrzymali w dniu 27 września (czwartek) nowe plany lekcji od wychowawców klas.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.

Przepraszamy za utrudnienia związane z wprowadzeniem nowego planu.

Odbiór Karty Ucznia ZTM

Szanowni Państwo Rodzice,

zapraszamy po odbiór Karty Ucznia ZTM do sekretariatu szkoły.

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY POLONISTYCZNE „Z ortografią na co dzień”, „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Serdecznie zapraszam dzieci z klas I - III do udziału w Ogólnopolskich Konkursach Polonistycznych "Z ortografią na co dzień" oraz "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
Konkursy składają się z trzech etapów, z których pierwsze dwa odbywają się na terenie naszej szkoły:
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”: I etap – 19 października 2018 r.; II etap – 7 stycznia 2019 r.
„Z ortografią na co dzień”: I etap – 22 października 2018 r.; II etap – 8 stycznia 2019 r.

Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS SC. Zgodnie z regulaminem organizatora opłata konkursowa za uczennicę/ucznia wynosi 9 zł (dwa konkursy 18 zł).

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 27 WRZEŚNIA 2018 r.
Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się i uiszczenie opłaty u wychowawców.