Aktualności

Zaproszenie do głosowania
Zaproszenie do głosowania

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od 14 do 30 czerwca potrwa głosowanie mieszkańców na projekty zgłoszone do budżetu partycypacyjnego na 2018 rok. W tym roku do wyboru mamy 133 pomysły zlokalizowane w obszarach ogólnodzielnicowym i trzech lokalnych.
Dzięki temu głosować będziemy mogli zarówno na projekty z obszaru ogólnodzielnicowego, jak i wybranego obszaru lokalnego.
W każdym z nich do wydania mamy po 1 mln zł, co oznacza, że możemy poprzeć dowolną liczbę projektów byleby ich łączny koszt realizacji nie przekroczył 1 mln zł.

Zagłosować możemy na dwa sposoby:

1) przez internet wchodząc na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl.

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej
Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej

W maju został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla uczniów klas IV – VI.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Jakub Jaroszuk z kl. V B

II miejsce – Adam Marcjanek z kl.VI B

III miejsce – Marta Piraszewska z kl. VI B

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się 21 czerwca.

Gratuluję!!!!!

Sukcesy w konkursach plastycznych
Sukcesy w konkursach plastycznych

W maju 2017 roku uczennica klasy VIB - Monika Pęcak wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Historii Polski pt.: "Piastowskie pary".

Praca plastyczna wykonana przez uczennicę otrzymała III nagrodę w kategorii klas IV-VI. Podczas uroczystego wręczenia nagród dziewczynka otrzymała wiele nagród rzeczowych, a także wzięła udział w wycieczce po Łazienkach Królewskich zorganizowanej przez Muzeum Historii.

Również w maju odbył się międzyszkolny konkurs "Młode Talenty 2017" zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową "Nasza Szkoła" im. J. Korczaka. W tym konkursie uczennica klasy VIB - Karolina Suska zajęła II miejsce za pracę plastyczną na temat: "Kwiaty wiosny".