Aktualności

Program Lato w Mieście w Dzielnicy Białołęka
Program Lato w Mieście w Dzielnicy Białołęka

Szanowni Państwo Rodzice,
uprzejmie informujemy, że od 17 maja 2018 r. rozpoczną się zapisy do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018”.

Tegoroczne zapisy uczestników będą prowadzone przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego na stronie internetowej pod adresem www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl zgodnie z poniższym harmonogramem.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl.

PODSUMOWANIE PROJEKTU PT. „PODRÓŻ DO ŚWIATA WARTOŚCI”
PODSUMOWANIE PROJEKTU PT. „PODRÓŻ DO ŚWIATA WARTOŚCI”

Dnia 18 kwietnia 2018 roku Uczniowie z klas I-III i Wychowawcy spotkali się na podsumowaniu projektu pt. „Podróż do świata wartości”.

Podczas trwania całego projektu uczniowie wykonywali szereg rożnych działań m.in. wykonywanie wspólnych plakatów, włączali się w akcje charytatywne; nauczyli się piosenek, prezentowali swoje wiersze, opowiadania oraz przedstawiali krótkie scenki.

Podczas naszych podsumowań z każdej klasy wybierana była osoba, która wykazywała się szczególną i bezinteresowną pomocą innym; swoim zachowaniem i postawą były wzorem do naśladowania dla innych. Uczniowie otrzymywali nominację w kategorii „Mały człowiek - wielkie serce”.

Uroczysty apel poświęcony został podsumowaniu projektu oraz patronowi szkoły, Kazimierzowi Jeżewskiemu. Po oficjalnym przemówieniu Pani Dyrektor Hanny Kościołek rozpoczęliśmy główną część obchodów tego dnia.

WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA”
WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA”

W dniu 17 kwietnia 2018 w naszej szkole odbył się VII PLASTYCZNY KONKURS DZIELNICOWY „BIAŁOŁĘKA - MOJA MAŁA OJCZYZNA” dla uczniów klas pierwszych i drugich.

W tym roku tematem przewodnim była: „Białołęka jaką znamy”.

W konkursie wzięło udział 9 szkół białołęckich: SP 31, 110, 231, 257, 314, 342, 344, 356, 368.

Zadaniem dwuosobowych zespołów z każdej ze szkół było wykonanie w ciągu godziny pracy plastycznej: „Domy na Białołęce” – dla klas pierwszych i „Osiedla Białołęki”- dla klas drugich.

Walorem najbardziej punktowanym w ocenie komisji było zastosowanie różnych technik plastycznych, estetyka, wierne odwzorowanie osiedla bądź domu.