Aktualności

Rządowy program „Dobry Start”
Rządowy program „Dobry Start”

Szanowni Państwo,
informujemy, że 1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny.

Szczegółowe informacje na temat programu „Dobry Start” dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej: www.mrpips.gov.pl/DobryStart - w specjalnej zakładce poświęconej tej formie wsparcia.

XII Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatyczny „MULTIMEDIALNA MATEMATYKA”
XII Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatyczny „MULTIMEDIALNA MATEMATYKA”

W dniu 13 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 210 w Warszawie odbył się finał XII Warszawskiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego „MULTIMEDIALNA MATEMATYKA” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Mazowieckiego  Kuratora Oświaty.

Laureatami konkursu „Multimedialna Matematyka” z naszej szkoły zostały uczennice:

Alicja Deptuła - II miejsce, kategoria kl. 5 (klasa V b)
Anna Woźniak - III miejsce, kategoria kl. 4 (klasa IV d)

Gratulujemy!!!

Szkolny Turniej Rummikuba - wyniki
Szkolny Turniej Rummikuba - wyniki

Dnia 7 czerwca 2018 r. odbyła się finałowa rozgrywka Rummikuba.

W Szkolnym Turnieju Rummikuba

I miejsce zajęła Zofia Kasjaniuk z klasy VI a
II miejsce zajęła Gabriela Rzeszutek z klasy IV a
III miejsce zajął Bradley Bosinney z klasy IV a

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do rozgrywek w przyszłym roku szkolnym.