Aktualności

Konkursy plastyczne
Konkursy plastyczne

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów do udziału w wewnątrzszkolnych konkursach plastycznych:

 

  • „Mój przyjaciel”

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni, zainteresowań plastycznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw tolerancji, akceptacji, wrażliwości i wzajemnej empatii, podkreślenie wartości jaką jest przyjaźń.

  • oraz „W oczach się mieni od kolorów jesieni”.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią, możliwość zaprezentowania i popularyzowania własnej twórczości oraz Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Wysyłamy kartki do Powstańców
Wysyłamy kartki do Powstańców

Nasza szkoła po raz kolejny  wzięła udział w akcji ,,Bohater ON”. Ideą przedsięwzięcia jest wysyłanie okolicznościowych kartek do uczestników Powstania Warszawskiego. Pierwsza taka akcja miała miejsce w 2014r. Ma ona przypominać nam wszystkim o tych, którzy walczyli o wolną Warszawę. Nasi nauczyciele opowiedzieli nam o postawie młodych ludzi, którzy przystąpili do Powstania.

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny
Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

15 listopada 2017 roku o godzinie 9.00 odbędzie się szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. Uczniowie będą przygotowywani do konkursu na zajęciach rozwijających zainteresowania polonistyczne.

TEMAT PRZEWODNI KONKURSU: Przekraczając granice wyobraźni.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://www.konkursy.mscdn.eu