Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Serdecznie dziękujemy za  życzenia otrzymane od Rady Rodziców:

Z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej na ręce Pań Dyrektor, Nauczycieli i Pracowników szkoły składam serdeczne życzenia spełnienia zawodowych celów, satysfakcji z działania i życzliwości wokół. Aby Państwa starania o rozwój i wychowanie podopiecznych przynosiły najlepsze efekty w postaci sukcesów uczniów.

Mając świadomość Państwa odpowiedzialnej roli, zaangażowania i trudu, dziękujemy za troskę i opiekę, którą roztaczacie nad naszymi dziećmi oraz za wiedzę, którą się z nimi dzielicie.

Mnóstwa uśmiechu na co dzień i pomyślności w życiu osobistym.

W imieniu rodziców uczniów
Monika Szczepańska Duda
Przewodnicząca Rady Rodziców

Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny”
Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny”

Serdecznie zapraszam uczniów klas drugich i trzecich do udziału w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny”. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

XXIII edycja konkursu odbędzie się w środę 22 listopada 2017 roku w godz. 13.00 – 14.30. Zgodnie z regulaminem organizatora (Łowcy Talentów „Jersz”) uczestnicy konkursy są zobowiązani do uiszczenia opłaty w wysokości 9 zł. Pieniądze przeznaczone są na materiały konkursowe oraz nagrody dla uczestników.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują wychowawcy klas II – III lub szkolny koordynator. Ostateczny termin zgłoszenia upływa 31 października 2017 r.

Zbiórka elektrośmieci
Zbiórka elektrośmieci

W dniach 16.10. – 20.10. we współpracy z firmą REMONDIS Rada Rodziców organizuje zbiórkę zużytych:
- baterii,
- małego AGD,
- sprzętu biurowego (drukarek, skanerów),
- ładowarek,
- telefonów etc.

Baterie wrzucamy do pudełek w holu szkoły, pozostały sprzęt do kosza siatkowego na parkingu szkoły.

Dodatkowo zbieramy listę adresów, skąd bezpłatnie wraz z wyniesieniem firma odbierze zepsute duże AGD (pralki, suszarki bębnowe, lodówki etc.). Na adres mailowy rrsp110@op.pl proszę przesyłać informacje: adres, telefon, rodzaj sprzętu. Po 20.10.2017 firma indywidualnie skontaktuje się i umówi odbiór.

Zbiórka pomoże w uzyskaniu funduszy na zakup materiałów plastycznych potrzebnych w świetlicy. Liczymy na Państwa zaangażowanie.