Aktualności

Dzień Zdrowego Jedzenia
Dzień Zdrowego Jedzenia

Dnia 23 Listopada 2017 roku w klasach 4-6 odbył się Dzień Zdrowego Jedzenia.

Uczniowie wraz z nauczycielami podczas przerwy śniadaniowej zasiedli do wspólnego stołu. Na stołach dominowały owoce, warzywa, sałatki, soki wyciskane i przepyszne, kolorowe kanapki z chlebem wieloziarnistym.

Było to bardzo smakowite spotkanie promujące ideę zdrowego odżywiania i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Sprawozdanie z Konkursu dzielnicowego dla uczniów klas trzecich
Sprawozdanie z Konkursu dzielnicowego dla uczniów klas trzecich "Piękna nasza Polska cała"

W dniu 16 listopada 2017r. trzyosobowa drużyna trzecioklasistów z naszej szkoły pod opieką Haliny Olesiejuk uczestniczyła w konkursie dzielnicowym  w Szkole Podstawowej nr 355 przy ul. Ceramicznej 11. Szkołę reprezentowali: Kajetan Woźniak – III B, Joanna Rogowska – III C i Jan Budnicki – III d. Uczniowie byli przygotowani do konkursu przez wychowawczynie klas trzecich poprzez udział w wycieczce: ,,Spacerkiem po Warszawie”, pokazie medialnym: ,,Żółwik poznaje Polskę” oraz tematykę przyrodniczo-patriotyczną  poruszaną na zajęciach. Na podkreślenie zasługuje umiejętność pracy dzieci  w drużynie kilkuosobowej. Zespół z naszej szkoły nie zajął miejsc czołowych, ale wykazał się zaangażowaniem, myśleniem, spostrzegawczością, wiedzą w każdej dziedzinie oraz umiejętnością rozpoznawania sławnych Polaków po ich portretach i głosie.

Paint a song!
Paint a song!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego „PAINT A SONG”.

Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji do dowolnej piosenki pochodzącej z podręczników New English Adventure autorzy: Tessa Lochowski, Cristiana Bruni, Regina Raczyńska;  wydawnictwo: Pearson.

Format oraz technika wykonania są dowolne.

Kryteria oceniania:
- zgodność z tematem
- pomysłowość i oryginalność
- samodzielność wykonania

Chętne osoby proszę zgłaszać się do nauczycielek języka angielskiego do 11.12.2017r.