"Dzieci grają w szachy SP 110"

Szkoła Podstawowa nr 110 wraz z Urzędem Dzielnicy Warszawa Białołęka serdecznie zaprasza dzieci szkół białołęckich klas II - VIII na bezpłatne zajęcia "Dzieci grają w szachy SP 110" w ramach budżetu partycypacyjnego.

Zajęcia prowadzone będą w okresie  wrzesień – grudzień 2018 r. w 3 grupach liczących 8 - 15 osób (1 grupa początkująca: uczniowie klas II-IV, 2 grupa początkująca: uczniowie klas V-VIII oraz 3 grupa średniozaawansowana: uczniowie klas II-VIII).

Każda grupa ma 12 zajęć trwających 60 min., w tym na ostatnich zajęciach jest przeprowadzany turniej szachowy.

Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalnego trenera Polskiego Związku Szachowego, sędziego, nauczyciela z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Wniosek o wydanie Karty Ucznia ZTM

Szanowni Państwo,
informujemy, że wnioski o wydanie spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej przyjmujemy do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 7 września 2018 r.

Pomoc materialna dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo Rodzice,

prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pomocy materialnej dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej na stronie pedagoga szkolnego (sp110.edu.pl/pedagog).