Aktualności

Wysyłamy kartki do Powstańców
Wysyłamy kartki do Powstańców

Nasza szkoła po raz kolejny  wzięła udział w akcji ,,Bohater ON”. Ideą przedsięwzięcia jest wysyłanie okolicznościowych kartek do uczestników Powstania Warszawskiego. Pierwsza taka akcja miała miejsce w 2014r. Ma ona przypominać nam wszystkim o tych, którzy walczyli o wolną Warszawę. Nasi nauczyciele opowiedzieli nam o postawie młodych ludzi, którzy przystąpili do Powstania.

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny
Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

15 listopada 2017 roku o godzinie 9.00 odbędzie się szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. Uczniowie będą przygotowywani do konkursu na zajęciach rozwijających zainteresowania polonistyczne.

TEMAT PRZEWODNI KONKURSU: Przekraczając granice wyobraźni.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://www.konkursy.mscdn.eu

KONKURS ZESPOŁOWY „PRZYJAŹŃ”
KONKURS ZESPOŁOWY „PRZYJAŹŃ”

Konkurs zespołowy „Przyjaźń” jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Zadaniem konkursu jest zobrazowanie hasła „Przyjaźń” za pomocą zdjęcia, obrazu, tekstu lub dźwięku. Uczestnicy mogą przygotować fotografię, krótki film, reportaż prasowy, okładkę do gazety, wywiad radiowy, czy słuchowisko.

Hasło przewodnie konkursu brzmi:
W grupie siła! Pokażcie czym dla WAS jest przyjaźń!

Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Muszą być podpisane.

Powinny zawierać:
- nazwę grupy/klasy/zespołu konkursowego,
- nazwę gminy, w której znajduje się szkoła,
- nazwę i adres szkoły,
- imię i nazwisko prowadzącego (wychowawca klasy, pedagog szkolny).

Prace należy nadsyłać pod adres...