Aktualności

Życzenia od Rady Rodziców
Życzenia od Rady Rodziców

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

Dziesięć miesięcy naszej wspólnej pracy minęło w mgnieniu oka. Nie był to czas stracony. Razem przeżyliśmy wiele ważnych chwil, zrealizowaliśmy kilka wspaniałych projektów. Udało się to dzięki zaangażowaniu wszystkich ciał naszej społeczności: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców ale przede wszystkim naszych wspaniałych, mądrych i utalentowanych Dzieci! Po roku ciężkiej pracy należy się nam solidny odpoczynek.

W imieniu Rady Rodziców pragnę podziękować Wszystkim Nauczycielom za serce, uśmiech, dobre słowo, wsparcie, zachętę do pracy, gdy brakowało sił, za pochwałę, gdy trud przynosił efekty, za pomoc w odkrywaniu talentów u naszych dzieci, za zaszczepianie w nich wiary, iż mogą więcej, niż im się wydaje a ich działania są cenne i ważne, wreszcie za pielęgnowanie w naszych dzieciach podstawowych wartości takich jak dobro, prawda i piękno!

Dzieciom, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom życzymy wspaniałych, pełnych pozytywnych wrażeń i przygód, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

W imieniu Rady Rodziców SP 110 im. Kazimierza Jeżewskiego

Patrycja Spytek

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego
Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

życzymy Wam dużo słońca,

udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Niech to będzie czas spotkań z ciekawymi ludźmi, interesujących podróży,

odkrywania nowych miejsc i podziwiania wspaniałych zabytków.
 

Wszystkim Wam życzymy spokojnych i udanych wakacji

oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
 

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Certyfikat Varsavianistycznej Szkoły dla SP 110
Certyfikat Varsavianistycznej Szkoły dla SP 110

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 110 im. K. Jeżewskiego przystąpili do projektu i realizowali go od września do maja. Pod opieką nauczycieli poznawali Warszawę podczas lekcji w szkole i w czasie wycieczek. Wykonywali prace plastyczne i brali udział w konkursach tematycznych, chodzili na rajdy i gry miejskie. Brali udział w uroczystościach rocznicowych odbywających się w Warszawie. Spotykali się ze znanymi postaciami związanymi z Warszawą.

Za podejmowane działania 12 czerwca 2017r. z rąk Prezesa Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy otrzymaliśmy certyfikat „Varsavianistycznej Szkoły”.