Życzenia od Rady Rodziców

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

Dziesięć miesięcy naszej wspólnej pracy minęło w mgnieniu oka. Nie był to czas stracony. Razem przeżyliśmy wiele ważnych chwil, zrealizowaliśmy kilka wspaniałych projektów. Udało się to dzięki zaangażowaniu wszystkich ciał naszej społeczności: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców ale przede wszystkim naszych wspaniałych, mądrych i utalentowanych Dzieci! Po roku ciężkiej pracy należy się nam solidny odpoczynek.

W imieniu Rady Rodziców pragnę podziękować Wszystkim Nauczycielom za serce, uśmiech, dobre słowo, wsparcie, zachętę do pracy, gdy brakowało sił, za pochwałę, gdy trud przynosił efekty, za pomoc w odkrywaniu talentów u naszych dzieci, za zaszczepianie w nich wiary, iż mogą więcej, niż im się wydaje a ich działania są cenne i ważne, wreszcie za pielęgnowanie w naszych dzieciach podstawowych wartości takich jak dobro, prawda i piękno!

Dzieciom, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom życzymy wspaniałych, pełnych pozytywnych wrażeń i przygód, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

W imieniu Rady Rodziców SP 110 im. Kazimierza Jeżewskiego

Patrycja Spytek

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

życzymy Wam dużo słońca,

udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Niech to będzie czas spotkań z ciekawymi ludźmi, interesujących podróży,

odkrywania nowych miejsc i podziwiania wspaniałych zabytków.

Wszystkim Wam życzymy spokojnych i udanych wakacji

oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Certyfikat Varsavianistycznej Szkoły dla SP 110

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 110 im. K. Jeżewskiego przystąpili do projektu i realizowali go od września do maja. Pod opieką nauczycieli poznawali Warszawę podczas lekcji w szkole i w czasie wycieczek. Wykonywali prace plastyczne i brali udział w konkursach tematycznych, chodzili na rajdy i gry miejskie. Brali udział w uroczystościach rocznicowych odbywających się w Warszawie. Spotykali się ze znanymi postaciami związanymi z Warszawą.

Za podejmowane działania 12 czerwca 2017r. z rąk Prezesa Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy otrzymaliśmy certyfikat „Varsavianistycznej Szkoły”.