Aktualności

Rekolekcje Wielkopostne
Rekolekcje Wielkopostne

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,
informujemy, że w marcu odbędą się Rekolekcje Wielkopostne w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Klasyków 21/23.

Dnia 14.03.2018 r.
godz. 10.30 – klasy „0”, I, II, III
godz. 11.30 – klasy IV, V, VI

Dnia 15.03.2018 r.
godz. 8.30 – klasy VI
godz. 9.30 – klasy IV, V
godz. 11.00 – klasy „0”, I, II, III

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków
Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

W okresie zimowym obecnego roku szkolnego nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w programie Insta.Ling. Nauczycielki języka angielskiego regularnie korzystały z niego w pracy z uczniami wybranych klas 4-6, dzięki czemu udało nam się zdobyć Certyfikat Jakości Kształcenia Języków. Trzymamy kciuki za sukcesy w programie również w drugim semestrze.

Wyniki Ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego
Wyniki Ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego

W styczniu w naszej szkole odbyła się olimpiada z języka angielskiego. Brali w niej udział uczniowie klas II-VI. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania za udział w olimpiadzie. Zuzanna Siekaczyńska z klasy Vb zajęła 7 miejsce i otrzyma dyplom laureata.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.