Zwyczajem w naszej szkole jest coroczne przedstawienie Jasełek Bożonarodzeniowych. W tym roku, 17 stycznia, w dniu wigilii szkolnej, uczniowie klasy 6c pod opieką S. Rafaeli, wprowadzili nas w piękny czas Bożego Narodzenia. Przygotowana scenografia i życzliwa atmosfera towarzyszyła nam podczas oglądania Jasełek, które miały charakter tradycyjny połączony ze współczesnymi wątkami. Uczniowie-aktorzy utożsamiając się z odgrywanymi przez siebie rolami przybliżyli wydarzenia Betlejemskiej nocy towarzyszące narodzinom Dzieciątka.  

Pani Dyrektor podziękowała uczniom  za ich wkład w przygotowanie Jasełek i złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne.

Edyta  Leśniewska

 

10 grudzień 2018

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. od godziny 9.00 odbędzie się w naszej szkole KWESTA  ŚWIĄTECZNA, w sali świetlicy.
Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne i produkty wykonane własnoręcznie przez uczniów, nauczycieli.
Wszystkich Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w kweście. Przypominamy, że inicjatywa odbywa się na rzecz:
- OŚRODEK  HOSPICJUM  DOMOWE przy ul. Tykocińskiej 27/35 w Warszawie,
- Wiktora Stawiarskiego.

 

 

Szkolne Koło Wolontariatu i świetlica szkolna

22 grudzień 2018

Zapraszam chętnych uczniów z klas szóstych i siódmych do udziału w konkursie. Zgłoszenia do dnia 18 stycznia 2019 r. (piątek) do p. Karoliny Jurys- pedagoga szkolnego.

10 grudzień 2018

Zapraszam uczniów klas siódmych do udziału w konkursie „Trzymaj formę”, organizowanym przez m.in. Główny Inspektorat Sanitarny.
Informacje o konkursie (Regulamin wraz z Programem, Wykazem literatury, Harmonogramem) można znaleźć na stronie internetowej:

https://konkurs.trzymajforme.pl/regulamin

Poniżej zamieszczono najważniejsze informacje z Regulaminu.

pobierz najważniejsze informacje z regulaminu.

3 styczeń 2019

Zapraszamy uczniów do udziału w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Od 27 lat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” gości w polskich szkołach. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Udział w konkursie to prestiż i wysoka ranga wypracowana przez międzynarodowy zespół  matematyków.
Konkurs odbędzie się w czwartek 21 marca 2019 roku o godzinie  9.00. Wysokość opłaty za udział w konkursie wynosi 9 zł od uczestnika. Udział w konkursie jest dobrowolny. Wpłaty do 18.01.2019 r. w klasach II-III zbierają wychowawcy, w klasach IV-VII nauczyciele matematyki.
Wychowawców II-III i nauczycieli matematyki proszę o zebranie  oświadczeń od rodziców.

Szkolny koordynator konkursu
Leszek Bączkiewicz