Szanowni Rodzice!

Drodzy Siódmoklasiści i Ósmoklasiści!

 

W naszej szkole otwiera się Punkt Informacji i Kariery, w skrócie PIK.

Jest to projekt współfinansowany ze środków UE „Mój potencjał-Moja przyszłość: rozwój systemu doradztwa zawodowego w 21 szkołach podstawowych m.st. Warszawy”.

W PIKu będą się odbywały bezpłatne, indywidualne konsultacje dla uczniów klas ósmych i klas siódmych, oraz dla ich rodziców w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy.

Aby uczestnik (uczeń lub rodzic) mógł skorzystać z PIK, jest obowiązany złożyć formularz rekrutacyjny i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
w terminie do 5 maja 2023 r.

Więcej informacji, regulamin oraz wzory dokumentów są dostępne w załącznikach poniżej.

Informacja dla rodziców.pdf

Formularz rekrutacyjny.pdf

Owiadczenie_RODO.pdf

Regulamin.pdf

 

 

  

W dniach 10-11 marca 2023 w Warszawie, w centrum wystawienniczym EXPO XXI odbędą się targi szkół ponadpodstawowych i wyższych.

  • Wstęp bezpłatny
  • Zapraszamy w godzinach 9:00 – 16:00, wstęp WOLNY
  • Rejestracja tylko na spotkania programowe

 

Program obejmuje spotkania, dotyczące m.in. egzaminu ósmoklasisty i należy zarejestrować się na nie.

Szczegóły są na stronie: www. salon.perspektywy.pl/2023

 

Serdecznie zapraszamy.

K. Jurys

 

 

 

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Informujemy i zapraszamy do udziału w Salonie Liceów Perspektywy 2020 w Pałacu Kultury i Nauki.

Serdecznie zapraszamy w dniach 6-7 marca 2020 (9.00-17.00) do PKiN 8-klasistów, ich rodziców i wychowawców na spotkania z interesującymi liceami, z ekspertami, na wykłady na temat egzaminu kończącego szkołę podstawową. Jesteśmy przekonani, że Salon  znakomicie ułatwi 8-klasistom wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. To ważne dla uczniów i dla rodziców.

Wszyscy uczestnicy Salonu otrzymają (bezpłatnie!) specjalnie przygotowaną dla nich publikację: Informator dla 8-klasistów 2020, z pełną prezentacją oferty edukacyjnej liceów i techników Warszawy i Mazowsza na rok szkolny 2020/21.

Szkolny doradca zawodowy zarezerwował dla ósmoklasistów udział w wykładach w dniu 6 marca 2020 r. na temat Egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, z matematyki i z języka obcego. Poza tym uczniowie będą mogli odwiedzić stoiska liceów, które ich interesują, by porozmawiać z uczniami tych szkół, a także z doradcami zawodowymi.

Uczniowie klas siódmych również mogą w piątek 6 marca lub w sobotę 7 marca (w godzinach 9.00-17.00) odwiedzić stoiska liceów, które ich interesują i porozmawiać z uczniami tych szkół, a także z doradcami zawodowymi.

Szczegółowe informacje oraz Program wydarzeń:

http://salon.perspektywy.pl/2020/pdfy/warszawski-salon-liceow-2020.pdf

http://salon.perspektywy.pl/2020/warszawski-salon-liceow

http://salon.perspektywy.pl/2020/program-wsl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dni otwarte w warszawskich szkołach ponadpodstawowych

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz Rodziców na spotkania informacyjne w warszawskich szkołach ponadpodstawowych.

 

Terminy dni otwartych w Szkołach Ponadpodstawowych:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ79Axl7Nn1qdK2QVNgaRHvMEexS2PV6x8XICSpfKSdNLY_3mj5_5mAT05obVA5xVvybcEOJhbZ8tCA/pub?output=xlsx

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Szanowni Państwo Rodzice !

 

Zachęcamy Państwa do możliwości skorzystania ze wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego dla swojego dziecka.

 

Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, na które można zapisać na stronie internetowej: https://crdz.wcies.edu.pl/index.php/indywidualne-konsultacje-z-doradcami-zawodowymi .

 

Dodatkowo została opracowana prezentacja pt. ,,Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej’’.

Zapraszamy do zapoznania się z tą prezentacją na stronie WCIES: http://www.wcies.edu.pl/media/system/doc/cdz/Prezentacja%20dla%20rodzic%C3%B3w%202019_20.pdf .

 

Polecam.

Karolina Jurys