Na naszej świetlicowej tablicy prezentujemy pisanki i wielkanocne prace wykonane przez uczniów z grupy I, II i III pod kierunkiem Marii Krawczyk, Danuty Okszos i Beaty Żebrowskiej-Maciołek.

Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień. Na zajęciach świetlicowych rozmawialiśmy na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych.

Życzymy wszystkim Pracownikom szkoły zdrowych, spokojnych Świąt.

Barbara Duda

Anna Nurzyńska

Na naszej świetlicowej tablicy zakwitły wiosenne kwiaty: krokusy, tulipany i forsycje wykonane przez uczniów z grupy I, II i III pod kierunkiem Marii Krawczyk, Danuty Okszos i Beaty Żebrowskiej-Maciołek.

Z utęsknieniem czekaliśmy na przyjście wiosny. Podczas podytu na boisku szkolnym obserwujemy zmiany jakie zachodzą w przyrodzie. Udało mam się dostrzec ukrytą w trawie żabę. Podczas zajęć plastycznych metodą origami z koła przedstawiliśmy żaby.

Barbara Duda

Anna Nurzyńska

Przygotowujemy się do Dnia Kobiet.  Podkreślamy w rozmowach z uczniami jak ważna jest rola kobiety w społeczeństwie i w rodzinach. Dzieci w świetlicy w symboliczny sposób chcą podziękować wszystkim Paniom za ich trud, za to, że poprostu są. Kwiaty wykonane techniką  wydzieranki nasi uczniowie chcą ofiarować wszystkim Kobietom z naszej szkoły.

Prace wykonane pod kierunkiem

Barbary Dudy i  Anny Nurzyńskiej