W dniu 17 grudnia o godzinie 14:00 uczniowie razem z wychowawcami świetlicy zaśpiewali wspólnie najpiękniejsze Polskie kolędy. Kolędowanie odbyło się w formie on-line po wcześniejszym przesłaniu kolędowej prezentacji karaoke do wszystkich wychowanków świetlicy i ich rodziców. Wszyscy poczuliśmy klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Prezentację multimedialną przygotował Pan Radosław Świderski.

Wychowawcy świetlicy

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców konkursu „Ozdoba bożonarodzeniowa”.

Konkurs ten miał na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz kultywowanie tradycji świątecznych.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić autorów prac:

W kategorii klas I-II:

I miejsce Jola Stachura kl. IIa
                                        II miejsce Antonina Bułka kl. IIc, Sebastian Wiejak kl.Ic
III miejsce Anna Sobczak kl. IIc

W kategorii klas III-IV:

I miejsce Julia Pikuła kl. IIIa
    II miejsce Adam Sobczak kl. IVa
III miejsce Basia Turek kl. IIIa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Organizator konkursu

Radosław Świderski

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, świetlica szkolna zorganizowała akcję „Życzenia dla medyków”. Nagrane przez uczniów życzenia oraz zdjęcia kartek świątecznych, zebrane zostały w formie prezentacji multimedialnej przez Panią Katarzynę Krakowiak i wysłane do medyków podejmujących codzienny trud walki z pandemią.

Składamy serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za udział i  zaangażowanie w tę akcję.

Szpitale do których wysłano życzenia:

- Wojskowy Instytut Medyczny, Klinika Chorób Infekcyjnych i Alergologii przy ul. Szaserów;

- Wojewódzki Szpital Zakaźny przy ul. Wolskiej;

- Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ul. Wołoskiej;

- Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury.

Danuta Okszos

Beata Żebrowska-Maciołek