Szanowni Państwo Rodzice !

Uprzejmie informujemy, że  zajęcia w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego , zostały zawieszone w okresie od 6 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.za zgodą organu prowadzącego.

04.03.2020 roku grupę 0A i 0B odwiedzili uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu. Późnym popołudniem dzieci obejrzały krótkie przedstawienie kukiełkowe pt. „ Kaczuszka Lusia”. Podczas przedstawienia dzieci dowiedziały się, że nie powinno wyśmiewać się i poniżać drugiej osoby oraz o tym, że zawsze należy szanować drugiego człowieka i jego zdanie.

Izabela Szmigiel

Halina Skrzecz

27 lutego nasze przedszkolaki z obu oddziałów uczestniczyły w zajęciach, podczas których dowiedziały się z czego i jak powstaje mydło.

Wykonały własnoręcznie kolorowe i pachnące mydełka z przeróżnych produktów wedle własnych preferencji.  Zabawy było co niemiara.

Magdalena Brzezińska

Izabela Radziszewska

W czwartek 30.01.2020 roku dzieci z grupy 0A uczestniczyły w spotkaniu z p. Krzysztofem Wituskim -sędzią piłki koszykowej. Podczas spotkania dzieci poznały historię piłki koszykowej, dowiedziały się jakie są zasady gry w piłkę, poznały z czego składa się strój koszykarza, miały również okazję przymierzyć strój koszykarski oraz buty przeznaczone do grania w kosza, dowiedziały się jakie wymiary ma boisko koszykarskie etc. Po zakończeniu spotkania dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu - bawiąc się i korzystając z piłek do kosza.

Dzieci z grupy 0A oraz p. Izabela Szmigiel jeszcze raz serdecznie dziękują p. Krzysztofowi Wituskiemu za spotkanie i zapraszają ponownie na spotkanie gdy na dworze zrobi się już ciepło :)

Dzieci z grupy 0A

Izabela Szmigiel

W piątek tuż przed feriami zimowymi tj. 07.02.2020 roku dzieci z grupy 0A odwiedziła p. Joanna Rzeszutek, która z wykształcenia jest magistrem inżynierem sanitarnym. Pani Joanna opowiedziała dzieciom: jak wygląda praca na budowie, co wchodzi w zakres obowiązków pracownika budowy, jakie są warunki jej pracy, z czego składa się strój pracownika budowy i jakie elementy stroju są obowiązkowe. Grupa 0A dowiedziała się, że kask z lampą i okularami oraz kamizelka odblaskowa to elementy obowiązkowe w wyposażeniu pracownika budowy. Dzieci dowiedziały się, że kask w kolorze czerwonym noszą elektrycy oraz hakowy, biały- osoba nadzorująca budowę, żółty kask- robotnik.