Gratulacje dla uczniów naszej szkoły za zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Białołęki w Unihokeju Chłopców w kategorii młodzież.

Reprezentacja naszej szkoły w dniach 17 i 18 listopada brała udział w zawodach Dzielnicowych Unihokeja Chłopców po zaciętej walce w fazie grupowej, ćwierćfinałowej i półfinałowej zdobyli drugie miejsce.

Skład reprezentacji: Ahgerhoefer Wiktor, Kobylarczyk Julian,  Olszański Franciszek, Rak Maciej, Sztykiel Konrad, Tomczykowski Michał, Maciejewski Mateusz, Natora Mikołaj, Wojda Stanisław.

Gratulujemy - Michał Jeżewski, Piotr Strefner i Bożena Szpunar-Zdrojek

W dniach 14 i 15 listopada w naszej dzielnicy odbywały się Dzielnicowe Zawody Unihokeja Dziewcząt w kategorii młodzież. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczennice klas ósmych i siódmych. W fazie grupowej nasze dziewczyny wywalczyły awans do ćwierćfinału. Niestety pomimo dużego zaangażowania  nie udało im się przejść do rozgrywek półfinałowych.

Bardzo dziękuję dziewczynom za walkę i ogromną pracę, którą wykonały przez te dwa dni.

Skład reprezentacji: Natasza Siemek, Kaja Szkoda -Amanowicz, Julia Tratkiewicz, Lena Kowalczuk, Wilim Jolanta, Barbara Kuchcik, Wikktoria Bochenek, Sonia Hunin, Gabriela Maliszewska, Małgorzata Bielawska.

Gratulacje. Bożena Szpunar-Zdrojek

SP110 zdobywa drugie miejsce podczas finału dzielnicowego programu „Od zabawy do sportu”

Gratulacje dla uczniów i trenerów!

Uczniowie SP 110 zajęli 2 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka w Tenisie Stołowym Chłopców w kategorii Dzieci. Walka była do samego końca - zabrakło zaledwie 3 punktów do zwycięstwa. Były silne emocje: śmiech, łzy ale i tak jesteśmy z Was meeega dumni! Brawo dla uczniów: Michał Tomczykowski, Stanisław Wojda, Wiktor Angerhoeffer za postawę na turnieju i nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie.

Piotr Strefner

W dniu 26.10.2021 w Szkole Podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34 odbyły się eliminacje dzielnicowe do Wioślarskiego Tytana Warszawy na Ergometrze Wioślarskim.

4 uczniów zakwalifikowało się do finałów warszawskich, a łącznie jako Szkoła zajęliśmy w dzielnicy Białołęka 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczniom za postawę i zaangażowanie podczas zawodów i nauczycielom wychowania fizycznego #PiotrStrefner i #MichałJeżewski za przygotowanie do zawodów.