Stanisław Bulira uczeń klasy 8B  12 września 2020 roku zdobył ze swoją drużyną z Klubu Sportowego Powiśle Mistrzostwo Polski Młodzików w konkurencji Kajak Polo.

Gratulujemy!

Bożena Szpunar-Zdrojek

Uczniowie Naszej szkoły rewelacyjnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w unihokeju kategorii dzieci. Miejsca 5-6 zajęły dziewczęta , które po bardzo dobrej grze w fazie eliminacyjnej i walce do samego końca ze stratą jednego punktu zajęły trzecie miejsce w drugie fazie i ogólnie  miejsca 5-6 w całym turnieju.

W dniu 15 stycznia odbyły się zawody w siatkówce chłopców naszej szkoły. Tytuł mistrza szkoły zdobyła klasa VII b, drugie miejsce zajęła klasa VIII a i trzecie miejsce zajęła klasa VII a. Gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju i dziękuję za przestrzeganie zasad fair play.

Bożena Szpunar-Zdrojek

Uczniowie klas 2-4 wygrali rywalizację dzielnicową w corocznie rozgrywanym finale programu „ Od zabawy do sportu”. Dzieci pod opieką Pana Piotra Strefnera już po pierwszej konkurencji pokazali że są faworytami do zwycięstwa. Ogromne zaangażowanie i duch waliki uczniów podczas każdej konkurencji dały pewne zwycięstwo w całym turnieju  i historyczną wygraną szkoły SP 110. 6 grudnia będziemy reprezentowali dzielnicę Białołęka podczas półfinałów Warszawskich. Trzymajmy kciuki za kolejny Sukces !