W dniach 9 i 10 marca reprezentacja szkoły dziewcząt w składzie: N. Siemek, Z. Młynarska, M. Liszewska,  H. Kozieł, A. Ciećwierz , J. Wilim, W. Bohenek, W. Obidowska brała udział w zawodach Dzielnicowych Piłki Siatkowej kategorii młodzież. Dziewczęta przeszły fazę grupową i niestety nie udało się przejść do finałów. Gratuluję woli walki i ogromnego zaangażowania.

Bożena Szpunar-Zdrojek

Michał Jeżewski

Piotr Strefner

 

 

 

 

 

 

 

Zosia i Dominika NASZE ZŁOTE DZIEWCZYNY zdominowały rywalki z innych dzielnic podczas zawodów w tenisie stołowym w ramach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Jesteśmy MEGA dumni, a radość dziewczyn widoczna jest na zdjęciach.

Wielkie podziękowania dla rodziców i trenera Zosi i Dominiki oraz, oczywiście, pana Michała Jeżewskiego, który nie przewidywał innego koloru medalu!!!!!!

 

    

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły za zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Białołęki w Unihokeju Chłopców w kategorii młodzież.

    Reprezentacja naszej szkoły w dniach 17 i 18 listopada brała udział w zawodach Dzielnicowych Unihokeja Chłopców po zaciętej walce w fazie grupowej, ćwierćfinałowej i półfinałowej zdobyli drugie miejsce.

    Skład reprezentacji: Ahgerhoefer Wiktor, Kobylarczyk Julian,  Olszański Franciszek, Rak Maciej, Sztykiel Konrad, Tomczykowski Michał, Maciejewski Mateusz, Natora Mikołaj, Wojda Stanisław.

Gratulujemy - Michał Jeżewski, Piotr Strefner i Bożena Szpunar-Zdrojek

 

W dniach 13 i 15 grudnia reprezentacja naszej szkoły w składzie Julian Kobylarczyk, Michał Tomczykowski i Stanisław Wojda wzięli udział w zawodach Dzielnicowych Tenisa Stołowego w kategorii młodzież. Uczniowie pod opieką Pani Bożeny Szpunar-Zdrojek zajęli III miejsce.

 

 

 

 

 

    W dniach 14 i 15 listopada w naszej dzielnicy odbywały się Dzielnicowe Zawody Unihokeja Dziewcząt w kategorii młodzież. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczennice klas ósmych i siódmych. W fazie grupowej nasze dziewczyny wywalczyły awans do ćwierćfinału. Niestety pomimo dużego zaangażowania  nie udało im się przejść do rozgrywek półfinałowych.

Bardzo dziękuję dziewczynom za walkę i ogromną pracę, którą wykonały przez te dwa dni.

    Skład reprezentacji: Natasza Siemek, Kaja Szkoda -Amanowicz, Julia Tratkiewicz, Lena Kowalczuk, Wilim Jolanta, Barbara Kuchcik, Wikktoria Bochenek, Sonia Hunin, Gabriela Maliszewska, Małgorzata Bielawska.

Gratulacje. Bożena Szpunar-Zdrojek