Uczniowie SP 110 zajęli 2 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka w Tenisie Stołowym Chłopców w kategorii Dzieci. Walka była do samego końca - zabrakło zaledwie 3 punktów do zwycięstwa. Były silne emocje: śmiech, łzy ale i tak jesteśmy z Was meeega dumni! Brawo dla uczniów: Michał Tomczykowski, Stanisław Wojda, Wiktor Angerhoeffer za postawę na turnieju i nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie.

Piotr Strefner

SP110 zdobywa drugie miejsce podczas finału dzielnicowego programu „Od zabawy do sportu”

Gratulacje dla uczniów i trenerów!

W grudniu uczniowie klas IV-VIII realizowali na lekcjach wychowania fizycznego projekt "Sporty różnych narodów". Celem projektu było poznanie mało znanych sportów z całego świata. Klasy czwarte przygotowywały sporty Europy, klasy piąte poznawały Azję, klasy szóste przedstawiały  Australie i Oceanię, klasy siódme Amerykę Południową  a ósme Amerykę Północną. 

Bardzo dziękujemy za przygotowanie ciekawych prezentacji i plakatów.
Gratulujemy pomysłowości.

Michał Jeżewski
Piotr Strefner
Bożena Szpunar-Zdrojek

W dniu 26.10.2021 w Szkole Podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34 odbyły się eliminacje dzielnicowe do Wioślarskiego Tytana Warszawy na Ergometrze Wioślarskim. 

4 uczniów zakwalifikowało się do finałów warszawskich, a łącznie jako Szkoła zajęliśmy w dzielnicy Białołęka 3 miejsce. 

Serdecznie gratulujemy uczniom za postawę i zaangażowanie podczas zawodów i nauczycielom wychowania fizycznego #PiotrStrefner i #MichałJeżewski za przygotowanie do zawodów.

Stanisław Bulira uczeń klasy 8B  12 września 2020 roku zdobył ze swoją drużyną z Klubu Sportowego Powiśle Mistrzostwo Polski Młodzików w konkurencji Kajak Polo.

Gratulujemy!

Bożena Szpunar-Zdrojek