Szkoła Podstawowa nr 110 zajęła I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratulujemy naszym uczennicom i nauczycielowi wf- jesteście najlepsi w Warszawie!!! :)

W dniach 9 i 10 marca reprezentacja szkoły dziewcząt w składzie: N. Siemek, Z. Młynarska, M. Liszewska,  H. Kozieł, A. Ciećwierz , J. Wilim, W. Bohenek, W. Obidowska brała udział w zawodach Dzielnicowych Piłki Siatkowej kategorii młodzież. Dziewczęta przeszły fazę grupową i niestety nie udało się przejść do finałów. Gratuluję woli walki i ogromnego zaangażowania.

Bożena Szpunar-Zdrojek

Michał Jeżewski

Piotr Strefner

Zosia i Dominika NASZE ZŁOTE DZIEWCZYNY zdominowały rywalki z innych dzielnic podczas zawodów w tenisie stołowym w ramach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Jesteśmy MEGA dumni, a radość dziewczyn widoczna jest na zdjęciach.

Wielkie podziękowania dla rodziców i trenera Zosi i Dominiki oraz, oczywiście, pana Michała Jeżewskiego, który nie przewidywał innego koloru medalu!!!!!!