Konkursy Mazowieckiego Kuratora Oświaty Konkursy i olimpiady

Harmonogram konkursów  dla klas I-III w roku szkolnym 2023/2024

 

L.p.

Nazwa konkursu

Osoba odpowiedzialna

Termin

1.

„Białołęka – moja mała ojczyzna” - dzielnicowy

 

 

- konkurs plastyczny dla klas I

- konkurs plastyczny klasy II

 

- turniej klas III

 

Iwona Tolak

 

 

 

Elżbieta Brzezińska

Marlena Ostrowska

 

Iwona Tolak

Izabela Radziszewska

 

luty/marzec 2024r.

 

 

 

 

styczeń 2024r.

styczeń 2024r.

 

 

marzec 2024r.

 

2.

Konkurs ogólnopolski -  Synapsik Men

Małgorzata Mazurek

wiosna 2024r.

3.

Konkurs Międzynarodowy KANGUR MATEMATYCZNY

 

marzec 2024r.

4.

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"

Aleksandra Sztal

Izabela Musiał

marzec 2024r.

5.

Konkurs piosenki- dzielnicowy

Izabela Radziszewska

Magdalena Kaszlikowska

 

jesień/zima

6.

Konkurs matematyczny "Puchacz Piotr"

Iwoan Tolak

wiosna 2024r.

7.

Ciche czytanie ze zrozumieniem - klasy III

Halina Olesiejuk

Elżbieta Brzezińska

maj 2024r.

8.

Konkursy przyrodnicze, np. "Bieg po zieloną gałązkę"

Halina Olesiejuk

maj 2024r.

9.

Konkursy sportowe

Marlena Ostrowska

jesień 2023r.

wiosna 2024r.

10.

Mała Olimpiada Matematyczna dla klas III

Halina Olesiejuk

Elżbieta Brzezińska

wiosna 2024r.

11.

Konkurs recytatorski - dzielnicowy

Olga Romanowska

Magdalena Kaszlikowska

 

12.

Konkurs "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej"

Izabela Radziszewska

wiosna 2024r.

13.

Konkurs "Orzeł Ortograficzny"

Izabela Radziszewska

wiosna 2024r.

 

 

Harmonogram zawodów sportowych w roku szkolnym 2023/2024

L.p

Rodzaj/ nazwa konkursu

Termin

Nauczyciel prowadzący

1.

Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci i młodzież

Biegi przełajowe - sztafety chłopców w kategorii dzieci

wrzesień 2023r.

Michał Jeżewski

Piotr Strefner

2.

4-bój LA dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci i młodzież

Dwa ognie

maj 2024r.

Michal Jeżewski

Bożena Szpunar-Zdrojek

3.

Mini piłka ręczna dziewcząt w kategorii dzieci

wrzesień 2023r.

Bożena Szpunar-Zdrojek

4.

Unihokej dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci i młodzież

październik/listopad 2023r.

Michał Jeżewski

Piotr Strefner

5.

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci i młodzież

listopad/grudzień 2023r.

Michał Jeżewski

Piotr Strefner

6.

Dzielnicowy finał "Od zabawy do sportu"

grudzień 2023r.

Michał Jeżewski

7.

Mini piłka siatkowa dziewcząt

luty 2024r.

Bożena Szpunar-Zdrojek

8.

Mini piłka nożna chłopców

kiwecień 2024r.

Michał Jeżewski

9.

Piłka siatkowa dziewcząt

maarzec 2024r.

Bożena Szpunar-Zdrojek

Realizowane projekty:

- Od zabawy do sportu

-  Sportowa Białołęka

- Trzymaj formę

- Starożytne Igrzyska Olimpijskie

 

 

Konkursy polonistyczne:

L.P.

TEMATYKA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

TERMIN

UWAGI

1.

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

P. M. Składanek

P. K. Godziebiewska

P. J. Szadkowska

 

październik

2023r.

Klasy VII_VIII

2.

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

Konkursy historyczne:

L.p.

Nazwa konkursu

Osoba odpowiedzialna

Termin

1.

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

 

 

2.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Dariusz Dobrzyński

paździenik 2023r.

3.

 

 

 

 

Konkursy z języków obcych:

PROJEKT /KONKURS

GRUPA DOCELOWA

TERMIN

KONKURS KURATORYJNY

Kl. 6-8

PAŹDZIERNIK 2023r.