Szanowni Państwo,

miło mi jest poinformawać, że nasza szkoła otrzymała certyfikat Code Week 2020 - Europejski Tydzień Kodowania

W ramach projektu uczniowie klas starszych na zajęciach informatyki uczyli się podstaw programowania w środowisku Scratch.

Agnieszka Jakubowska

 

Drodzy Uczniowie,

mam wielką przyjemność ogłosić, że do etapu rejonowego Przedmiotowego Konkursu Informatycznego LOGIA przechodzą:

Kinga Deptuła, klasa VIIB

oraz Krzysztof Piraszewski, klasa VIIIC
 

Gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki w kolejnym etapie!


1. Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych jest konkursem przedmiotowym Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

2. Konkurs obejmuje i poszerza treści podstawy programowej przedmiotu informatyka w szkole podstawowej.

3. Konkurs polega na samodzielnym rozwiązywaniu testu dotyczącego treści zawartych w podstawie programowej przedmiotu informatyka w szkole podstawowej i zadań algorytmicznych z zakresu grafiki, definiowania funkcji, przetwarzania napisów i list w języku programowania Python.

Zapraszam do kolejnych projektów i konkursów, rozwijania zainteresowań oraz osiągania sukcesów!

Agnieszka Jakubowska

Szanowni Państwo, 
informujemy, że dyrekcji szkoły udało się w tym roku szkolnym pozyskać środki finansowe w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych "Aktywna tablica". Oczekujemy na przekazanie finansów.

W ubiegłym roku szkolnym szkoła również aplikowała do programu, niestety wówczas nie otrzymaliśmy dofinansowania.  
 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, w których nasza szkoła może zdobyć atrakcyjne nagrody! 🔥🎁

W jesiennej edycji zajęć, uczniowie mogą sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch lub tworzeniu własnych stron internetowych, natomiast nauczyciele zagłębią się w narzędzia do nauki online oraz języki Scratch i Python.

Zachęcamy do udziału, ponieważ to liczba zapisanych osób decyduje o przyznaniu nagrody! Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada!

Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.szkolazgigantami.pl.