W piątek, 9 czerwca 2023 roku w szkole nie będą wydawane obiady.

    Na początku maja 2023 r. uczniowie klas starszych mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na rowerze podczas Warsztatów rowerowych w ramach kampanii „Rowerowy Maj”.

    Zakres obejmował przypomnienie przepisów i znaków drogowych dla rowerzystów oraz manewry skręcania, w szczególności skręcani w lewo; uczniowie ćwiczyli oglądanie się za siebie, wystawianie ręki, bezpieczny przejazd przez skrzyżowanie.

 

K. Jurys

 

 

  

 

 

  

 

  

  

  

  

  

  

  

  

 

  

 

 

    

    W dniu 1 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele przygotowali uczniom zajęcia sportowe dla wszystkich klas, poprzedzone rozgrzewką przy muzyce z Panem Michałem. Odbył się finałowy mecz piłki nożnej dla klas IV-VIII w którym wygrała klasa piąta "a". Słuchaliśmy występów muzycznych naszych uczniów i seniorów z Domu "Pod Brzozami". Można było obejrzeć kroniki szkolne, malować buzie, robić bańki, bawić się chustą Klanzy, słuchać czytanych książek, malować na folii i miło spędzić czas z rówieśnikami.

                                                                              Bożena Szpunar-Zdrojek

 

 

 

 

"PUCHACZ PIOTR"

16 maja w Urzędzie Gminy Białołęka odbył się 2 etap OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "PUCHACZ PIOTR" dla klas 1-3 , którego celem jest popularyzacja matematyki oraz umożliwienie uczniom rozwijania umiejętności logicznego myślenia.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

z klasy 1a: Dominik Kałuski, Iwo Pastor, Piotr Piotrowski

z klasy 1c: Barbara Wiencek

z klasa 2a: Patryk Możejko, Leopold Kursa, Jan Gawryluk, Michał Rejer

z klasa 2b: Izabela Sadowska i Helena Waliszkiewicz

Dziękujemy i gratulujemy naszym super matematykom, którzy zmierzyli się z wyzwaniami Puchacza w półfinale. Życzymy zwycięstwa podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 czerwca w Atlas Tower w Warszawie.

Trzymamy za Was kciuki 👍

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z półfinału: https://bit.ly/Puchacz23

 

Koordynator konkursu szkolnego

Maria Krawczyk