W piątek 17.01.2020 roku na 3 godzinie lekcyjnej odbyło się podsumowanie projektu Jestem zdrowy i bezpieczny dotyczącego zdrowego stylu życia, korzyści z niego płynących, dbałości o zdrowie, bezpieczeństwa własnego i innych.Spotkanie zostało zorganizowane przez klasę 3B.
Uczniowie oddziału przedszkolnego w ramach podsumowania projektu podczas apelu zaśpiewali Piosenkę Kąpielową oraz wzięli udział w quizie dotyczącym zdrowego żywienia, dbania o higienę oraz bezpieczeństwa. Dzieci, które dobrze odpowiedziały na zadane pytanie otrzymały mały upominek.

Podczas spotkania zostały wręczone również nagrody za zajęcie 1 miejsca w konkursie plastycznym " Zdrowe nawyki- czas start". 1 miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 0A Marysia. Pani Ewelina Winiarska- anglistka wręczyła również dyplom uczennicy klasy OA  Zuzannie za zajęcie 1 miejsca w konkursie z języka angielskiego. Zuzanna wykonała najpiękniejsza kartkę świąteczną w naszej szkole.

Izabela Szmigiel