W dniu 15.01.2020 uczniowie oddziału przedszkolnego wyruszyli na warsztaty ceramiczne do pobliskiej Galerii B.S mieszczącej się na ulicy Łazanowickiej 18. Podczas wycieczki dzieci wykonały miseczki z gliny z myślą o zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka. Uczniowie dowiedzieli się również: jak powstaje glina oraz otrzymali informację od Pani Barbary prowadzącej warsztaty, że ich miseczki zostaną wypalone w raku i gdy już będą gotowe zostaną przywiezione do szkoły, a dzieci będą mogły wówczas dokończyć ich ozdabianie. Po zakończeniu pracy i zabawy w glinie wszystkie dzieci wzięły udział w krótkiej dyskotece.

Izabela Szmigiel