Przed Świętami Bożego Narodzenia Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy ze świetlicą szkolną zorganizowało kwestę bożonarodzeniową. W dniach 19 i 21 grudnia 2017 roku w naszej szkole wystawiono bożonarodzeniowe ozdoby i prace o tematyce świątecznej wykonane przez wychowanków. Dzięki prezentacji prac na forum szkoły uczniowie nabrali wiary we własne umiejętności, zwłaszcza, że prace były chwalone przez uczniów, rodziców jak i grono pedagogiczne.

Rodzice, którzy w tym czasie byli na zebraniu z rodzicami mieli okazje nabyć prace swoich dzieci i przekazać datki na chorych. Dochód z kwesty przeznaczony został jak co roku na potrzeby Hospicjum  przy ulicy Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji „POLA NADZIEI 2017/2018” organizowanych na rzecz chorych będących pod opieką Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu