Podczas wizyty w Domu Pomocy Społecznej „Pod Brzozami”, w związku ze świętami Bożego Narodzenia, wolontariusze wraz z seniorami wykonywali karty świąteczne z kolorowych kartek i papierowych ozdób. Mieszkańcy bardzo cieszyli się z naszej wizyty i włączali się do wspólnej z dziećmi pracy nad wykonywaniem świątecznych kartek.
W trakcie spotkania jedna z Pań Domu wspominała jak wyglądały przygotowania do świąt w czasie Jej młodości. Mówiła, że kiedyś nie było takich bogatych możliwości jak dziś. Do wykonywania różnych ozdób służyły m.in. papierki po cukierkach czy złotko po czekoladzie. Sprawiało im to wiele radości i dziś wywołuje to w nich miłe wspomnienia.
Wolontariusze także przekazali podopiecznym życzenia świąteczne i noworoczne od wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły, wręczając karty bożonarodzeniowe wykonane podczas zajęć wolontariatu w szkole. Tym samym miło było wspólnie spędzić te chwile. Dzieci zawsze są tu bardzo oczekiwane. Wprowadzają swoją obecnością wiele radości i wesela, budzi to w nich wielką wdzięczność.