Zajęcia szachowe

Rada Rodziców ogłasza nabór na zajęcia szachowe prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Zajęcia odbywać się będą we czwartki o godz. 17.00. Pierwsze zajęcia ruszają 2 marca. Trwają do połowy czerwca.

Zgłoszenia przyjmowane będą od czwartku od godz. 8.00 drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Grupa będzie liczyć 12 osób. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Informację na temat przyjęcia do grupy przekażemy w wiadomości zwrotnej.

Zajęcia są bezpłatne, całkowicie finansowane ze funduszu Rady Rodziców.

Monika Szczepańska Duda
Przewodnicząca Rady Rodziców


Podziękowania

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji balu karnawałowego dla naszych dzieci.

Dekoracją sali gimnastycznej zajęli się: Dorota Wawrzynkiewicz, Ewa Zaniewicz-Kowalczuk, Patrycja Żukowska, Monika Madej Monicz, Edyta Kluk, Anna Rybałtowska Gańko, Beata Gramatnikowska, p.Legutko, Michał Wiśniewski, Arkadiusz Krzyżanowski, Paweł Duda.

Podczas i po balu pomagali:  Aneta Obojska, Anna Siemińska, Ewa Woźniak, Sylwia Padamczyk, Jolanta Siemek, Jolanta Czerwonogrodzka, Małgorzata Wardak, Ewa Jaskułka, Monika Witeńko, Marzena Gauk, Karolina Duchna, Anna Kutkowska, Dariusz Ruder.

Logistyką i koordynacją zajęli się: Beata Szkoda Amanowicz, Michał Szkoda, Patrycja Spytek.

Wasze zaangażowanie i wysiłek zasługują na brawa!

 

Monika Szczepańska Duda
Przewodnicząca Rady Rodziców


Wyniki konkursu plastycznego „Magiczny karnawał”

Podczas tegorocznego balu karnawałowego został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez Radę Rodziców. W konkursie należało wykonać plakat na temat „Magiczny karnawał”. Napłynęło wyjątkowo dużo prac. Wszystkie stanowiły dekorację sali gimnastycznej, w której odbyła się zabawa. Nagrodami były atrakcyjne książki, kubki termiczne oraz akcesoria plastyczne.

A oto lista laureatów:

Kategoria kl. 0-3

  1. Maurycy Siemiński 2a
  2. Ania i Ola Woźniak 3d, 1a
  3. Karol Celejowski 0a

Kategoria kl. 4-6

  1. Mirosława Gałązka 6a
  2. Jakub Wytrykus 4c
  3. Dominika Malinowska 4c

Monika Szczepańska Duda
Przewodnicząca Rady Rodziców


NASZE INICJATYWY

1. Zakup kamizelek odblaskowych z logo Szkoły dla młodszych dzieci na wycieczki. 

Osoba odpowiedzialna: Beata Szkoda-Amanowicz,
kontakt poprzez RR 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Fotograf - zdjęcia klasowe, portrety, zdjęcia koleżeńskie, zdjęcia legitymacyjne, zdjęcia do ślubowania, na zakończenie 6 klas.

Osoba odpowiedzialna: Beata Szkoda-Amanowicz,
kontakt poprzez RR 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Piknik rodzinny organizowany maj/czerwiec

Z inicjatywy szkoły, co roku Rada Rodziców organizuje piknik rodzinny, który zwykle ma miejsce w ostatni weekend maja. W ramach pikniku Rada Rodziców zdobywa i zaprasza sponsorów, przygotowuje różnego rodzaju atrakcje np. pokaz drukowania 3d, porady w zakresie wad postawy, pomiary tkanki tłuszczowej i porady dietetyczne. Rada Pedagogiczna przygotowuje zajęcia techniczno-plastyczce dla dzieci, zawody sportowe oraz występy młodszych dzieci. Co roku podczas pikniku Rada Rodziców z pomocą wszystkich rodziców i szkoły przygotowuje loterię fantową, która cieszy się ogromnym powodzenie.

Osoba odpowiedzialna: Monika Szczepańska-Duda,
kontakt poprzez RR 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Petycja "Pocałuj i jedź" - budowa zatoczki przy szkole

Osoba odpowiedzialna: Monika Szczepańska-Duda,
kontakt poprzez
RR Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Budowa chodnika do szkoły – projekt w budżecie partycypacyjnym 2017r.

Osoba odpowiedzialna: Ewa Leszczyńska – Woźniak,
kontakt poprzez RR 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Rewitalizacja boiska szkolnego - projekt w budżecie partycypacyjnym 2017r.

Osoba odpowiedzialna: Magda Dzierzyk,
kontakt poprzez RR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Monika Szczepańska Duda

Przewodnicząca Rady Rodziców