Szanowni Rodzice,

Głosami członków Rady Rodziców zostałam wybrana do pełnienia funkcji przewodniczącej rady w roku szkolnym 2016/17. Cieszę się, że będę mogła reprezentować nas – rodziców w sprawach dotyczących szkoły. Wierzę, że moje zaangażowanie i entuzjazm do podejmowania społecznych działań przekuję w wymierne korzyści dla naszej szkoły. Jednocześnie jestem świadoma, że praca w pojedynkę nie przyniesie satysfakcjonującego efektu. Dlatego proszę Was-Rodziców o wsparcie we wszelkich działaniach Rady, głównie o wsparcie finansowe – wpłatami na rachunek bankowy lub w sekretariacie (szczegóły w zakładce Rada Rodziców), bez którego nie możemy zrealizować swoich celów statutowych, m.in. organizacji balu karnawałowego, pikniku szkolnego,  nagród dla uczniów, pomocy finansowej.

Liczę na naszą owocną współpracę.

W razie potrzeby pozostaję do dyspozycji pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Szczepańska Duda
Przewodnicząca Rady Rodziców