Tegoroczne ferie w naszym oddziale przedszkolnym obfitowały w wiele atrakcji. Każdy dzień niósł za sobą coś nowego i dostarczał innych wrażeń. Dzieci mogły bawić się w małych artystów:  wycinać, lepić z plasteliny, malować farbami, ćwiczyć, śpiewać, tańczyć itp. Głównym celem zajęć w tym czasie była dobra zabawa.

Oprócz ciekawych zajęć dydaktycznych organizowanych na terenie naszej szkoły, były spacery do pobliskiego lasu, tropienie śladów zwierząt, podziwianie zimowego krajobrazu naszej okolicy.  Szaleństw na śniegu nie było końca. Lepiliśmy bałwana, ścigaliśmy się na sankach i jabłuszkach. Wesołe zabawy ruchowe, oglądanie bajek, wizyta w Białołęckim Ośrodku Kultury oraz warsztaty z klockami Lego.

Różnorodność i atrakcyjność zajęć organizowanych dla dzieci sprawiły, że na nudę nikt nie narzekał, a cel czyli uśmiechnięte buzie został osiągnięty.

Izabela Radziszewska