Dnia 22.11.2016 w Szkole Podstawowej nr 314 przy ul. Porajów odbyła się X jubileuszowa Spartakiada Zdrowia. Podczas tegorocznej Spartakiady Zdrowia zostali zaproszeni goście z Hiszpanii oraz Portugalii, którzy z zaciekawieniem obserwowali jak uczniowie białołęckich szkół rywalizują w konkursach sportowych oraz wiedzy przyrodniczej.

Reprezentacja naszej szkoły, w której skład wchodzili: Wiedza - Marta Piraszewska 6B, Zuzanna Cisło 4C, oraz Jakub Brzostek 5A, Sport - Julia Kaczmarczyk 4C, Dominik Grochowski 4C, Małgorzata Gawędzka 5A, Błażej Sokołowski 5A, Anna Rotuska 6A, Filip Kuchcik 6A, zacięcie walczyła do ostatniej rundy i końcowo zajęła IV miejsce ulegając gospodarzom tj. SP314, SP257 oraz SP154.
Nasi uczniowie świetnie się bawili zgodnie z zasadą zdrowej rywalizacji i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Gratulujemy wyniku.

Piotr Strefner