17-20 października 2016 w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w Piłkę Ręczną Chłopców.  Naszą Szkołę reprezentowali: Jan Zalewski, Kamil Nowicki, Tomasz Półkoszek, Adam Marcjanek, Dominik Zasim, Filip Eljaszewicz, Franek Niedźwiedzki, Filip Kuchcik, Aleksander Śpiewak, Marcin Dagis, Patryk Madej, Mateusz Joński, Remigiusz Celiński, Stanislav Hulidov, Sebastian Wroński.

Chłopcy ostatecznie wywalczyli 5 miejsce. Awansowali w fazie grupowej z drugiego miejsca do ćwierćfinału, gdzie ulegli zwycięzcom turnieju Szkole Sportowej 342, przegrywając 6:4. To był całkiem dobry występ naszych uczniów. W pewnym momencie wygrywaliśmy z faworytami, ale chłopcy zgubili swoją koncentrację i zbyt wcześnie uwierzyli w zwycięstwo, które w końcówce meczu przeleciało przez palce. Gratulacje dla naszych młodych sportowców i już przygotowujemy się do Unihokeja.

Piotr Strefner