Dnia 23 września 2016 w Parku Picassa odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w Biegach Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowali: Weronika Mieszkowska, Małgorzata Gawędzka, Weronika Bogusz, Karolina Koton, Aleksandra Banaszek, Katarzyna Olszańska, Marta Piraszewska, Sebastian Wroński, Błażej Sokołowski, Filip Eljaszewicz, Aleksander Śpiewak, Filip Kuchcik, Krystian Szymański oraz Tomasz Półkoszek. Trójce naszych uczniów udało się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce i awansować na Warszawską Olimpiadę Młodzieży, a mianowicie byli to: Marta Piraszewska 6B, Tomasz Półkoszek 6B i Aleksander Śpiewak 6A. Serdecznie gratulujemy udanego występu na pierwszych zawodach dzielnicowych w tym roku szkolnym i czekamy na pierwsze medale.

Piotr Strefner