W dniach 01.12.2015 – 03.12.2015 w Szkole Podstawowej nr 154 przy ul. Leśnej Polanki, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, organizowane przez Wydział Sportu Dzielnicy Białołęka.

Reprezentacja SP 110 w składzie:

Dziewczęta:                                           Chłopcy:
1. Anna Rotuska 5A                            1. Juliusz Herok 6A
2. Klaudia Waśkiewicz 5A                  2. Denis Dąbrowski 6A
3. Anastazja Sztykiel 6C                     3. Mateusz Sujak 6B

Nasi uczniowie jak co roku byli jednymi z faworytów w tą dyscyplinę sportu. Jest to wynik rozstawionych na korytarzu dolnym i górnym stołów do tenisa stołowego, gdzie podczas przerw, uczniowie licznie biorą udział w grze, rozwijając swoją technikę i aktywnie spędzają przerwy.

W tym roku nasi uczniowie nie zawiedli i mimo bardzo wysokiego poziomu rywalizacji zdobyli medale w obu kategoriach.

II miejsce w Dzielnicy zajęły dziewczęta, ulegając w finale w setach 3:2 dziewczętom z SP 31, gdzie do końca walczyły o pierwsze miejsce i przegrały finał na przewagi dwoma punktami.

III miejsce w Dzielnicy zajęli chłopcy, ulegając zawodnikom reprezentującym SP 257 i SP 31.

Serdecznie gratulujemy wyniku sportowego i mamy ogromną nadzieje na to że w przyszłym roku przywieziemy dwa złota.

Opracował: Piotr Strefner