Dnia 20.11.2015 w Szkole Podstawowej nr 356 odbyły się finał programu „Od zabawy do Sportu”. Szkołę nr 110 reprezentowali uczniowie klas II-IV. W zawodach uczestniczyło 12 białołęckich szkół, a nasi reprezentanci  zajęli bardzo dobre 6 miejsce. Uczniowie brali udział w 7 konkurencjach sprawnościowych polegających na szybkości, skoczności, koordynacji oraz współpracy zespołowej. Szczególne podziękowania dla Pani Witeńko za pomoc i doping w trakcie imprezy.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły !!!

Od lewej stoją: Ryciak Szymon 3a; Smyczyński Krystian 2d; Witeńko Tristan 2d; Markiewicz Filip 4a, Kutkowski Antoni 4b; Krysik Amelia 4a; Waśniewski Daniel 3a.

Od lewej klęczą: Gerłowska Emilia 2b; WiteńkoJessica 2d; Gawędzka Małgorzata 4a; Kaczmarczyk Julia 3c; Tomala Oliwia 3a.

Opracował : Michał Jeżewski