Zgodnie z tradycją w środę 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w oddziale przedszkolnym mikołajkowe święto. Dzieci z samego rana były bardzo podekscytowane, bowiem w progach naszej placówki pojawił się niezwykły gość w czerwonym ubraniu. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci książeczką i słodkimi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość. Nie był to koniec niespodzianek. W ramach mikołajkowego święta rodzice dzieci przygotowali wyjście do Białołęckiego Ośrodka Kultury na zajęcia pt. „Jak zostać Superbohaterem?” Dzięki przygotowanym grom, zabawom i filmom dzieci  dowiedziały się jak ważne jest pomaganie innym i że każdy z nas dzięki małym czynom  może stać się Superbohaterem. Był to dzień pełen wrażeń :)

Anna Polakowska

Anna Kausa- Wójcik