W naszej szkole odbył się konkurs dla klas 0-3 na najpiękniejszą dynię. Do ostatnich dni października uczniowie mogli składać swoje prace konkursowe. Celem konkursu było rozwijanie w formie plastycznej inwencji twórczej uczniów i rodziców, a także popularyzacja samej dyni i jej walorów żywieniowych oraz dekoracyjnych . Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy z dyni. Komisji trudno było wybrać tę najpiękniejszą i najciekawszą dynię, gdyż wszystkie dynie były piękne- wydrążone w różnorodny sposób i przystrojone różnymi elementami dekoracyjnymi. Komisja przyznała dyplomy dla siedmiu twórców prac. W nagrodę uczniowie otrzymali upominki. A piękne dyniowe prace można było oglądać na korytarzu szkolnym.

Małgorzata Mazurek