"PUCHACZ PIOTR"

16 maja w Urzędzie Gminy Białołęka odbył się 2 etap OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "PUCHACZ PIOTR" dla klas 1-3 , którego celem jest popularyzacja matematyki oraz umożliwienie uczniom rozwijania umiejętności logicznego myślenia.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

z klasy 1a: Dominik Kałuski, Iwo Pastor, Piotr Piotrowski

z klasy 1c: Barbara Wiencek

z klasa 2a: Patryk Możejko, Leopold Kursa, Jan Gawryluk, Michał Rejer

z klasa 2b: Izabela Sadowska i Helena Waliszkiewicz

Dziękujemy i gratulujemy naszym super matematykom, którzy zmierzyli się z wyzwaniami Puchacza w półfinale. Życzymy zwycięstwa podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 czerwca w Atlas Tower w Warszawie.

Trzymamy za Was kciuki 👍

Zapraszamy  do obejrzenia fotorelacji z półfinału: https://bit.ly/Puchacz23

 

Koordynator konkursu szkolnego

Maria Krawczyk