Dla wielu Naszych uczniów Babcia i Dziadek to najbliższe i najważniejsze osoby w życiu. Nic zatem dziwnego, że daty 21 i 22 stycznia są w naszym kalendarzu niezwykle istotne. Uczniowie klas 1-3 zaprosili swoich ukochanych: Babcie i Dziadków na przedstawienie, które przygotowali wspólnie z wychowawczyniami.

Oczywiście wszyscy licznie przybyli i z uśmiechami podziwiali swoje wnuczęta w programie artystycznym, który wzbudził wiele radości.

Rozpromieniowane twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są to spotkania i jak ważni są dla nich wnuczęta..

Wszystkim obecnym i nieobecnym Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego :)

Z przyjemnością cytujemy jedną z wielu pozytywnych opinii po występie naszych zdolnych Uczniów: "Naprawdę znakomite widowisko. Wielkie podziękowania dla całego grona pedagogicznego zaangażowanego w jego przygotowanie. Młodzi wykonawcy dostarczyli swoim babciom i dziadkom wiele radości i wzruszeń. Pokazali coś, co powinno charakteryzować współczesną szkołę, otwartość, inwencję, właściwie ukierunkowaną zadaniowość, a nie ciągłe wkuwanie oklepanych formułek. Duże brawa."