CHRISTMAS STAR! Świąteczny talent show po angielsku.

Korzystając z okazji, że wszyscy pozostajemy jeszcze w nastrojach świąteczno-noworocznych, mamy zaszczyt podziękować  naszym uczniom za udział w Ogólnoszkolnym Konkursie Języka Angielskiego pt. Christmas Star, który odbył się tuż przed przerwą świąteczną, a polegał na występie na naszej konkursowej scenie ze świąteczną piosenką w języku angielskim. Zainteresowanie było ogromne, a uczestnicy niezwykle poważnie podeszli do swojego zadania - wszystkie  występy były profesjonalne, pełne zaangażowania, rekwizytów oraz choreografii. Warto podkreślić, sposób, w jaki wykonawcy śpiewaliście w języku obcym - był zdumiewający i bardzo autentyczny!

Uczestnicy tego samego dnia, podczas gali konkursowej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody.

Przypomnijmy nasze Szkolne Gwiazdy tego wydarzenia:

KATEGORIA KLAS 1-3

Zwycięzca: Natalia Szczepańska, kl. 2a

KATEGORIA KLAS 4-8

Zwycięzca: Dominika Rudnicka, kl. 4c.

SPECJALNA NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Zwycięzca: Dominika Rudnicka, kl. 4c - to ona zebrała najwięcej Waszych głosów!

W tym miejscu nie sposób podziękować wszystkim tym, bez których nie udałoby się zorganizować tego wydarzenia. Ogromne brawa należą się MACIEJOWI WIŚNIEWSKIEMU, z klasy 7a - odpowiadał on za techniczną stronę konkursu, to jemu zawdzięczamy wyświetlane na telebimie prezentacje, głosowanie online oraz puszczanie odpowiednich utworów konkursowych. Czuwał on nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz koordynował występy pod względem audio oraz wideo.

Dodatkowo dziękujemy Radzie Rodziców, która jak zawsze ochoczo wspiera nasze inicjatywy i funduje nagrody dla naszych uczniów!

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym, a ze swojej strony obiecujemy kolejne edycje CHRISTMAS STAR!

W związku z tym, że dopiero co weszliśmy w Nowy Rok 2023, życzmy  dużo satysfakcji z nauki w naszej szkole oraz kolejnych  sukcesów!

zespół anglistów