Akcja odniosła ogromny sukces. Nauczyciele, pracownicy i uczniowie chętnie kupowali nasze słodkości. W sumie udało się zebrać 1440,88 złotych. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na rehabilitację neurologiczną 32-letniego Pana Łukasza Wachowskiego   (https://www.mammoc.pl/lukasz-wachowski).

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kiermasz, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Z całego serca dziękujemy rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami, uczniom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację charytatywną w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania słabszym, chorym, robienia czegoś dla innych oraz zachęcamy do działania na rzecz bliźnich.