4 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszej Paradzie Syrenki Warszawskiej.

Co to było za wydarzenie!

Nasi najmłodsi uczniowie z klasy IA i IB prezentowali naszą piękną Syrenkę w pochodzie na  Karkowskim Przedmieściu, reprezentując dzielnicę Białołękę.

W kolorowym korowodzie nie mogło zabraknąć również syrenek wykonanych przez inne dzielnice Warszawy, które zachwycały swoim wykonaniem. Na trasie pochodu można było posłuchać muzyki oraz podziwiać zabytkowe pojazdy.

Nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy podążali za Syrenką pozdrawiając ludzi podziwiających korowód.

Jedno jest pewne, jak śpiewała w dniu parady Kalina Levska "Każdy z Was to Sawa, każdy z Was to Wars" - udowodniliście to w 100%!

Bardzo dziękujemy za możliwość reprezentowania dzielnicy w tym ważnym dniu dla Warszawy. A największe podziękowania składamy naszej wspaniałej nauczycielce - Pani Annie Kossakowskiej, która wraz z uczniami zaprojektowała i wykonała bez wątpienia naszą najpiękniejszą Syrenkę! :)

Barbara Borgosz-Michniuk

Agnieszka Majewska