Skończyły się kolejne wakacje, czas wycieczek, plażowania i innych rozrywek. To już miły wspomnień czar… Uczniowie wynieśli z odchodzącego lata kolejne doświadczenia. Konkurs „Wspomnienia z wakacji” miał im pomóc zachować jego miłą cząstkę. Prace napływały przez cały miesiąc. Ostatecznie do konkursu stanęło 19 młodych twórców, głównie z klas I-III.

Wyłonienie zwycięzcy nie było łatwe, ponieważ wiele dzieł, wykonanych dowolną techniką artystyczną, stało na bardzo wysokim poziomie, w związku z tym zwyciężyło dwoje uczniów: Pola Lotko z klasy I a oraz Filip Pstrzoch z 0 a. Drugie miejsce zajęli Maciej Buzak z II c oraz Antonina Irzyk z 0 a, podium uzupełnili ex aequo Oliwier Lewkowicz z I b i Bartosz Dzik z I a. Każdy młody artysta otrzymał pamiątkowy dyplom. Wszystkim laureatom, uzdolnionym uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Opracowała: Beata Bartczak