Zachęcam uczniów i uczennice do wzięcia udziału w konkursie „Moja idolka”.

Zastanówcie się, czy macie swoją idolkę? Kogoś, kto jest dla Was przykładem? Kogo Waszym zdaniem warto naśladować? Opiszcie Polkę, która zaimponowała Wam w jakiś sposób.
   Napiszcie krótką opowieść o niej i jeśli chcecie, dołączcie jej portret!

Nagrodzimy 5 szkół/bibliotek oraz reprezentujących je uczniów, którzy będą autorami prac. Nauczyciel otrzyma dla klasy/szkoły zestaw 5 książek edukacyjnych od wydawnictwa Debit, a uczeń lub uczennica, którego/której praca została wyróżniona otrzyma książkę Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych Polek, bawełnianą torbę z limitowanej serii, bezprzewodowe słuchawki stereo oraz głośnik bluetooth z efektami świetlnymi

Potrzebna będzie również zgoda rodziców lub opiekunów na uczestnictwo dzieci w konkursie.

Prace można składać w bibliotece do 27 kwietnia 2022 r. lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs potrwa do dnia 30 kwietnia 2022!

Wyniki zostaną ogłoszone drogą mailową do dnia 15 maja 2022 roku.

Izabela Musiał