Dzieci uczęszczające do świetlicy naszej szkoły wzięły udział w dzielnicowym konkursie plastycznym pt. „Nie ma przeciętnych kotów” organizowanym przez świetlicę szkolną Zespołu Szkół nr 43 w Warszawie. Dnia 18.05.2016r. w ZS nr 43 odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Dyrektor Szkoły pani Bożena Smoczyńska serdecznie przywitała gości oraz zaprosiła do obejrzenia wystawy przepięknych konkursowych prac.

Uczniowie ZS nr 43 przygotowali na tę okoliczność program artystyczny oraz przezabawną część multimedialną o „Nieprzeciętnych kotach”. Następnie pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursu oraz podziękowania nauczycielom pod opieką, których powstały konkursowe prace.

Uczennica naszej szkoły, Aleksandra Woźniak z klasy Ib otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

Opracowała: Jagoda Nowacka