W dniu 23 marca reprezentacja chłopców naszej szkoły walczyła w fazie grupowej  Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w Minisiatkówce. Nasi uczniowie włożyli w grę dużo wysiłku i woli walki. Jednak tym razem przeciwnicy byli lepsi. Zabieramy się do pracy i za rok walczymy o medale. Dziękuję grupie dziewcząt, która przygotowała transparenty i świetnie kibicowała.

Skład drużyny: Wiktor Angerhoefer, Stanisław Wajda, Maciej Rak, Małrycy Siemiński, Bartek Zaucha, Oliwer Lewkowicz,  Wiktor Kurta, Oliwer Smyczyński, Adam Sobczak, Remigiusz Cel.

Skład drużyny kibicującej: Natasza Siemek, Hanna Kozioł, Amelia Ciećwierz, Julia Tratkiewicz, Kaja Szkoda-Amanowicz, Alicja Szulkowska, Maja Liszewska, Małgorzata Bielawska.

Opiekunem grupy była Bożena Szpunar-Zdrojek