W świetlicy naszej szkoły odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój czworonożnych przyjaciel”.

W kategorii dzieci starszych Jury przyznało I miejsce pracy uczennicy klasy II C,  Ali Litwińskiej.

Drugie miejsce w tej kategorii przyznało pracy wykonanej przez uczennicę klasy III B Maję Ćiećwierz.

Trzecie miejsce Jury przyznało dwóm pracom: pracy uczennicy klasy IIIC, Antoniny Wożniak i ucznia klasy II C, Krzysztofa Litwińskiego.

W kategorii dzieci młodszych Jury I miejsce przyznało pracy wykonanej przez uczennicę klasy I B, Lenę Kowalczuk.

Miejsce drugie Jury przyznało pracy uczennicy klasy I B, Amelki  Ćiećwierz i pracy uczennicy klasy I B, Karoliny Ceranki.

Trzecie miejsce zajęły prace dwóch uczennic: króliczek Kai Szkody – Amanowicz z klasy I B i kotek Oli Suskiej z klasy I D.

Wyróżnienie zdobyły dwie prace uczennic z klasy I B: Oliwii Bartnickiej i Basi Kuchcik.