17 grudnia w oddziale przedszkolnym w grupie 0A zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera Bożego Narodzenia przygotowana pod okiem nauczycieli z grupy. Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały się dzieci, odbyły się bez udziału rodziców, ale zostały udostępnione rodzicom w formie nagrania. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się przepięknie, przedstawienie rozpoczęli od gry na instrumentach na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalno - taneczne.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas uroczystości. Wydarzenie zakończyła przemowa naszej Pani Dyrektor, która podsumowała występ ogromnymi brawami.