Październik w klasie IIIa

Kolejny miesiąc wytężonej pracy za nami. Uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w konkursach, koncertach, wycieczkach, realizowali projekty edukacyjne. Dzięki różnorodnym aktywnościom, jakie podejmowały dzieci, październik minął niepostrzeżenie.

Farma Dyń Powsin

Dnia 16.10.2018r. klasa I A oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na farmę dyń do Powsina.

Na miejscu czekały na nas liczne atrakcje. Bawiliśmy się w labiryncie ustawionym ze snopków siana, poznaliśmy i karmiliśmy mieszkańców farmy - świnki, króliki, kaczki, owieczki oraz kury, oglądaliśmy różne rodzaje dyń - jadalne, ozdobne, duże i małe.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, jak co roku w październiku, dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następnie składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły.