100 km dla Niepodległej

09.10.2018 z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego SP110: Piotra Strefnera, Michała Jeżewskiego, Bożeny Szpunar-Zdrojek oraz nauczyciela historii Przemysława Niechcialskiego, w związku z uczczeniem 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbył się w Naszej szkole bieg: „100 km dla Niepodległej”.

Od kodowania do programowania

W bieżącym roku szkolnym w edukacji wczesnoszkolnej realizowana jest innowacja pedagogiczna „Od kodowania do programowania”. Innowacja prowadzona jest w ramach zajęć pozalekcyjnych przeznaczonych dla uczniów klas I – III.

II etapu projektu „A to Polska właśnie…” – Małopolska

Z czego słynie Małopolska? Co skrywają legendy krakowskie? Czym urzeka tradycja małopolska?
Na te pytania chcieliśmy odpowiedzieć prezentując kolejną odsłonę projektu „A to Polska właśnie…”, tym razem poświęconą Małopolsce.