Patriotyczne Śpiewanie 2018

Uczniowie klas IV-VII uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnym śpiewaniem. Spotkali się w sali gimnastycznej, by przypomnieć polskie pieśni, które towarzyszyły narodowi polskiemu w ważnych wydarzeniach dziejowych i piosenki, które śpiewano niegdyś w polskich domach.

Edukacja varsavianistyczna w klasie IIIa

Od kilku lat w naszej szkole realizowana jest edukacja varsavianistyczna. W ubiegłym roku otrzymaliśmy certyfikat „Varsavianistyczna Szkoła” II stopnia. Uczniowie klasy IIIa systematycznie biorą udział w różnego rodzaju inicjatywach, zajęciach i warsztatach przybliżających im treści varsavianistyczne.

Narodowe Święto Niepodległości w edukacji wczesnoszkolnej

Rok 2018 jest wyjątkowym czasem dla wszystkich Polaków. Jest rokiem, w którym obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości  przez nasz kraj. Po 123 latach zniewolenia, dzięki bohaterstwu i ofiarności tysięcy polskich patriotów, Polska wróciła na mapy świata.